Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Yakuza - Dziennik Pracy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Yakuza - Dziennik Pracy (/Temat-Yakuza-Dziennik-Pracy-79081)



Yakuza - Dziennik Pracy - yakuzapl - 30-10-2013 22:33

Siemanko . Ja jestem Yakuza . Spytacie po co dziennik hmm ? A no po to , żeby mieć jakąś motywacje . Wiem , że to już monotonne ale muszę mieć coś co będzie mnie pchało do przodu i nie dawało się zatrzymać . Motto : Jesteś zwycięzcą Jerk2 .Na razie nie mam daleko idących planów jednak mam cel na który chce pracować. Chcecie go zobaczyć ? No napewno .

[Obrazek: 2199s.jpg]

Może to dla was błache jednak to mój cel i chcę dążyć by mieć namacalny dowód mojej pracy . Chce dać z siebie wszystko !

Cena takich butów to 430 zł . W przeliczeniu na $$$ to 141 lecz cel ustawiam na 150$ .

Cele na jutro:

# zrobienie bloga
# dodanie paru wpisów
#promocja

Moze troche duże ogólniki ale naprawde nie mam dużego doświadczenia i trudno mi zbyt wyszczególnić co zrobię

Pozdrawiam <3



RE: Yakuza - Dziennik Pracy - oskarkxyz - 30-10-2013 23:11

Zaczynasz od zera? Jesteś bez bloga? Będzie ciekawie, na pewno będę śledził Twój dziennik. Powodzenia!


RE: Yakuza - Dziennik Pracy - yakuzapl - 31-10-2013 06:06

Zaczne od zwyklego blogspota


RE: Yakuza - Dziennik Pracy - Rafiks1992 - 31-10-2013 07:04

fajnie napisane w pierwszych zdaniach mam spore doświadczenie a w ostatnich nie mam doświadczenia xd powodzenia ;-)


RE: Yakuza - Dziennik Pracy - Ramako - 31-10-2013 13:00

`Powodzenia, sam wróciłem teraz do zarabiania $$ przez internet i wszystko od nowa robie, oczywiście mam w planach zarabiać na blogach xD


RE: Yakuza - Dziennik Pracy - ascanio - 02-11-2013 19:10

Konkretny cel jest najważniejszy! Czekam na kolejne wpisy w Twoim dzienniku. Wink


RE: Yakuza - Dziennik Pracy - yakuzapl - 04-11-2013 18:45

Dzień 2-3-4

Doszedłem do wniosku , że nie mam po co zabierać się za PPA bez bloga z domena .com . Narazie chcę zarobić na jakichś płatnych refach te kilka złotych bo stan konta PP u mnie jest zerowy

Na dzis

Zarobic hajsy na domene

P.S Czy znacie jakies fajne tanie strony z domenami .com ? Slyszalem ze jest cos za 0.98$ ale nie jestem pewien

Pozdrawiam



RE: Yakuza - Dziennik Pracy - callbux - 07-12-2013 15:06

na bloggerze zaloz blog i zarabiaj na ppa


Yakuza - Dziennik Pracy - Vasaki - 25-02-2018 10:00

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.