Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
purebux nowy Płaci - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: purebux nowy Płaci (/Temat-purebux-nowy-Placi-79038)

Strony: 1 2


purebux nowy Płaci - krzysiek500 - 30-10-2013 15:04

Chciałbym wam przedstawić stosunkowo nowy bux, minimum wypłat wynosi 0,50$ a dowodów wypłat jest naprawdę sporo, niestety własnych jeszcze nie posiadam mam nadzieję, że z poleconymi jakoś do tego dojdę niedługo
4 reklamy za 1 cent
5 centow na dzień
premium 2.50$ i 5$
Limit DR wynosi 50
Serwis jest zrobiony na tej samej zasadzie co probux neobux itp. ale zdecydowanie jest lepiej zrobiony jeżeli chodzi o estetykę strony oraz dobrze dopracowany. Polecam serdecznie serwis ponieważ wydaje mi się, że po tych probuxie neobuxie i the-buxie powinienm być nalpeszym buxem obecnie an rynku.









[Obrazek: banner1.gif]
[Obrazek: banner3.gif]
http://www.purebux.net/index.php?ref=krzysiek5001









http://www.purebux.net


RE: purebux nowy ciekawy - nokira - 30-10-2013 15:18

Praktycznie nic nie napisałeś o nim... I mała pewność czy jest wypłacalny, tego typu buxów jest dziesiątki jak nie setki i 99% jest niewypłacalna,ponieważ nie mają reklam


RE: purebux nowy ciekawy - krzysiek500 - 30-10-2013 15:39

a skąd odrazu masz pewność że to scam jak 99% innych i skad wiesz że jest nie wypłacalny przecież sie nie zarejestrowałeś i nie sprawdziłeś czy płaci
prosze o konktretne dowody a nie narzekanie. Narzekać bedziemy jak zarobimy na nim i nie wypłaci narazie sprawdzamy

Niektórzy tak bar­dzo kochają narze­kać, że wy­padałoby ich wi­tać słowa­mi: dzień dob­ry, co u ciebie złego?


RE: purebux nowy ciekawy - nokira - 30-10-2013 15:53

Spoko jak wyślesz dwa dowódy wypłaty to spoko. Poza tym na stronie też nie ma dowodów wypłat.


RE: purebux nowy ciekawy - krzysiek500 - 30-10-2013 16:02

bo dziś ruszył ale jak wypłaci dam dowody wypłat mi sie bux podoba a jak innym bedzie sie tak samo wyglad tego buxa podobał to też beda klikać na nim nie mam nic do stracenia jedynie 3 minuty przed kompem


RE: purebux nowy ciekawy - MrocznyKILL - 30-10-2013 16:09

Usuń spod banerów reflinki bo jak wpadną mody będzie afera Sex


RE: purebux nowy ciekawy - krzysiek500 - 30-10-2013 16:15

nie bedzie afery tak można dawać reflink i ja zawsze daje na samym dole czysty link do strony tak jak powinno być wiele osób go nie widzi bo dałem 20 lini niżej i dobrze


RE: purebux nowy ciekawy - krzysiek500 - 15-11-2013 13:03

na forum widziałem dowód wypłaty mi tez już dużo nie brakuje


RE: purebux nowy ciekawy - krzysiek500 - 19-11-2013 20:24

To dowód z forum ja dałem do wypłaty czekam na wpłate bux działa jak twickez


[Obrazek: moneymonline_2013.11.19_08h19m59s_001_.jpg]


RE: purebux nowy ciekawy - krzysiek500 - 21-11-2013 08:39

Moja pierwsza wypłata


[Obrazek: kcjsco.jpg]