Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dogry.pl - Rób zadania i zdobądź nagrody w różnych grach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Dogry.pl - Rób zadania i zdobądź nagrody w różnych grach (/Temat-Dogry-pl-Rob-zadania-i-zdobadz-nagrody-w-roznych-grach-79033)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: DoGry.pl - problem z kontem - Szaman1644 - 15-02-2017 23:42

(15-02-2017 18:00)xlolx napisał(a):  Jak będziesz właśnie proxy używał to nie odblokują :/
Oglolnie to chyba już scam, ale ...
Jesteś poza Polską, ze piszesz o proxy?

Co niby scam? Dogry.pl???


RE: DoGry.pl - problem z kontem - Jurix - 06-03-2017 23:13

Jeśli mieszkasz po za granicami Polski możesz korzystać z zagranicznej wersji Dogry.pl - Gamekit.com, obsługiwanej w większości krajów Europy, w Stanach. Zadanka się różnią, ale zależnie od kraju są bardziej opłacalne niż te przeznaczone dla Polski.


RE: DoGry.pl - problem z kontem - SliniakS - 12-03-2017 16:36

Dokładnie, przez TeamViewera i pójdzie.


Zarabiaj na Dogry - Nupek369 - 30-04-2017 12:58

Witam, witam w moim pierwszym mini poradniku dla zarabiam.com Big Grin

Krótko i na temat. Wszystko sprowadza się do aktualnej sytuacji na Dogry. Serwis obecnie oferuje 3000 punktów za polecanie ich strony. Jest to sporo punktów jak na ten serwis, jednak warunkiem przyznania prowizja jest zrealizowanie zamówienia przez naszego poleconego. Czyli ktoś się musi zarejestrować z naszego refa, nabić punkty i wymienić je na jedną z nagród w Dogry. Najtańsze zamówienie kosztuje 799 punktów, które można zdobyć wykonując zaledwie jedno z dostępnych zadań.

Po tym my otrzymujemy 3000 punktów, które sami możemy wymienić na dostępne nagrody, tj. waluty do różnych gier, skiny, steam gift card, psc. Jeśli jednak będziemy chcieli wyciągnąć z tego gotówkę to już podaje sposób jak to zrobić. Otóż wybieramy tą ostatnią opcję czyli psc i zasilamy tym nasz portfel Skrill lub Neteller po czym wypłacamy $$$ w bankomacie, jednak te serwisy pobierają małą prowizję. Kolejny sposób - sprzedajemy psc naszym znajomym lub na naszym forum.

Karta 20zł psc kosztuje 2599 punktów, czyli za jednego poleconego spokojnie możemy to zrealizować i jeszcze zostanie 400pkt.

A teraz jak zdobyć poleconych? Imho najprostszy sposób to spam na grupach fb dotyczących gier, piszemy post że można za darmo zdobywać skiny itp wklejamy ref i spamujemy. Huh Przykładowe grupy:
- cs go/skiny do CS GO
- league of legends
- margonem - tutaj puściłem info na 3-4 grupy i zarejestrowały się 3 osoby.
- jeśli nie mamy pomysłu na grupę to wchodzimy w spis gier na dogry i następnie szukamy tych gier na fb.

No i to chyba tyle, wiadomo kokosów z tego nie będzie, ale parę złotych na pewno da się zgarnąć. Poradnik kierowany głównie do osób początkujących. Big Grin


RE: Zarabiaj na Dogry - wojtpol - 30-04-2017 13:17

Było

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka


RE: Zarabiaj na Dogry - DzejkobPL - 30-04-2017 13:18

A wyplacaja jeszcze? Po ostatniej forumowej akcji banowali każde zamówienie. Jerk #pdk


RE: Zarabiaj na Dogry - Nupek369 - 30-04-2017 13:20

(30-04-2017 13:17)wojtpol napisał(a):  Było

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

Nie widziałem nigdzie takiego tematu. ;/

(30-04-2017 13:18)DzejkobPL napisał(a):  A wyplacaja jeszcze? Po ostatniej forumowej akcji banowali każde zamówienie. Jerk #pdk

Ja ostatnio normalnie wypłaciłem 20psc. Wink


RE: Zarabiaj na Dogry - Stworkowaty - 30-04-2017 13:24

Nachapali się i pewnie nikt nie używał dogry to znowu wypłacają. Big Grin


RE: Zarabiaj na Dogry - brombor - 30-04-2017 15:27

Cytat:Poradnik kierowany głównie do osób początkujących.

A gdzie poradnik?? Sad


RE: Zarabiaj na Dogry - Captain - 30-04-2017 17:03

Moim zdaniem lipa. Dogry chyba prawie każdy kojarzy, do tego duża konkurencja + jeszcze zarejestrowany musi sam zdobyć ileśtam punktow itd, więc większość 'leadow' nie będzie zaliczona.