Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dogry.pl - Rób zadania i zdobądź nagrody w różnych grach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Dogry.pl - Rób zadania i zdobądź nagrody w różnych grach (/Temat-Dogry-pl-Rob-zadania-i-zdobadz-nagrody-w-roznych-grach-79033)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Darmowe RP w League Of Legends i nie tylko - milosz998 - 27-03-2014 18:31

Dostałem 2 razy kod, ale żeby zdobyć więcej to już niejest tak prosto Wink


RE: dogry.pl- darmowe boosty do gier - xeronik - 30-07-2014 18:59

Ja dostałem bez żadnego problemu Smile


Dogry.pl Kilka kont - Szaman1644 - 02-01-2017 20:03

Czy jest jakaś możliwość założenia kilku kont na dogry.pl, tak aby nie wyłapać za to bana? Proszę o podpowiedzi Smile


RE: Dogry.pl Kilka kont - Assasinoo - 02-01-2017 23:25

Jest możliwe. Pierw wyczyść dane cookies przeglądarki, a następnie na każde konto loguj się w trybie incognito, zmieniając co każde logowanie IP.


DoGry.pl - problem z kontem - American Jewelry - 15-02-2017 17:58

Cześć,mam problem z kontem ponieważ mam sporą ilość punktów na nim zalogowałem się dzisiaj i pisze,że zawieszone napisałem wiadomość odpisali,że korzystam z IP zagranicznego dlatego zawiesili jak zaloguje się z polskiego to automatycznie się odblokuje. Próbowałem przez "Proxy online" ale za dużo przekierowań i przerywa.Bo loguje się przez facebook"a.Jak w prosty sposób bez pobierania programów mogę się zalogować.Jakieś proxy online polecacie?

Przepraszam,że tu temat ale nie znalazłem odpowiedniego działu.


RE: DoGry.pl - problem z kontem - xlolx - 15-02-2017 18:00

Jak będziesz właśnie proxy używał to nie odblokują :/
Oglolnie to chyba już scam, ale ...
Jesteś poza Polską, ze piszesz o proxy?


RE: DoGry.pl - problem z kontem - American Jewelry - 15-02-2017 18:02

(15-02-2017 18:00)xlolx napisał(a):  Jak będziesz właśnie proxy używał to nie odblokują :/
Oglolnie to chyba już scam, ale ...
Jesteś poza Polską, ze piszesz o proxy?

Tak,jestem poza Polską.To nie scam zawsze od nich wszystko otrzymuję co zamawiam.


RE: DoGry.pl - problem z kontem - xlolx - 15-02-2017 18:20

http://www.darmowe-proxy.pl/ ?


RE: DoGry.pl - problem z kontem - American Jewelry - 15-02-2017 18:22

(15-02-2017 18:20)xlolx napisał(a):  http://www.darmowe-proxy.pl/ ?

Ta strona internetowa zawiera pętlę przekierowań

ERR_TOO_MANY_REDIRECTS


RE: DoGry.pl - problem z kontem - Ascoran - 15-02-2017 22:39

A wystarczy znajomy w Polsce - nawet nie musi znać Twojego hasła, połączycie się przez np team viewer'a i sam się zalogujesz i wylogujesz na jego komputerze z jego polskiego ip.
Ewentualnie serwer vps gdzieś w granicach polski ale to już jednak wydatek - szczególnie na taką jednorazową sytuacje (chyba że znajdziesz jakiś serwer z możliwością testowania przez np 24h to dobrze na tym wyjdziesz...