Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dogry.pl - Rób zadania i zdobądź nagrody w różnych grach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Dogry.pl - Rób zadania i zdobądź nagrody w różnych grach (/Temat-Dogry-pl-Rob-zadania-i-zdobadz-nagrody-w-roznych-grach-79033)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: dogry.pl- darmowe boosty do gier - Weq - 23-01-2014 21:39

Działa ale dość długo zbiera się pkt. mało gier za które się je dostaje i długo trzeba czekać aż, bd nowe Wink


RE: dogry.pl- darmowe boosty do gier - mlodyyoker - 31-01-2014 15:02

Wypłacalna Tongue Już doładowania od nich brałem i dochodziły po 15minutach


RE: dogry.pl- darmowe boosty do gier - M_arysia1987 - 07-03-2014 15:04

Dostał ktoś punkty za dodawanie pytań i odpowiedzi do gier? Z tym podobno jest największy problem.


Darmowe RP w League Of Legends i nie tylko - BloNdyN - 27-03-2014 11:27

Witajcie. Jak wiecie gra zwaną league of legends jest dość popularna, dlatego postanowałem podać sposób na darmowe RP Smile

Pewnie myślicie, że to ściema, że nie ma darmowe RP do lol'a, ale jednak, Sam się zdziwiłem i doładowałem bratu rp bo sam w to nie gram (Dla mnie to gówniana gra - bez urazySmile I odziwo doładowało i nie dostał bana.

A więc do dzieła:

Rejestrujecie sie tu:
Czysty link: http://dogry.pl

Zakładając konto z refa, macie na start 30 pkt, a bez refa nic (Tak wiem trochę dziwne ale dobre i na start 30 pkt z refa nie ?Smile

Zakładacie konto i zdobywacie pkt na pare sposobów:

1. Grając w gry Online (Przez przeglądarki dla niekumatych), lub ściągnąć klienta gier (Niektóre ważą troszkę Smile i macie od 50-200 pkt za gry online i do 500+ pkt za gry na kliencie które ściągaliście na pc
2. Logując się dziennie macie 5 pkt
3. Za polecenie serwisu innym po 50-100 pkt zależy
4. Wypełniając ankiety coś jak subskrypcje (Startery się przydadzą Smile Zaliczyło mi pare starterów bo tyle miałem. Pkt są przyznawane do 24-48H. Więc akurat sie uzbiera
5. Za pisanie postów na ich forum (Tego nie sprawdzałem więc nie wiem ale ponoć działa bo czytałemSmile

Ja ss nie zrobiłem, bo sprawdzałem czy to działa jak pisałem i działało. Ale dam wam za to ss z innych forum z dwóch że potwierdzają działalnośc tej strony (Wiem mogłem zrobić ale nie wierzyłem, że się udaSmile

Ss że działa:

[Obrazek: jed.jpg]
[Obrazek: dwa.jpg] (Trzeba podać nr tel na jaki ma przyjść kod PSC aby dostać RP)
[Obrazek: dogry5.jpg]
[Obrazek: Schowek01.jpg]

Nie mogę znaleźc drugiego forum, gdzie były ss ale tez potwierdzały wiarygoność.

Ogółem ja zbieram prawie 4 dni i się udało.
Najlepsze to, że jest tam możliwosć wymienienia pkt na inne rzeczy do innych gier.

Jeżeli był już podobny poradnik, to przepraszam Sad Mozna usunąć, ale chciałem pomóc Big Grin


RE: Darmowe RP w League Of Legends i nie tylko - Adriano42 - 27-03-2014 12:03

Było już o dogry... Do kosza.


RE: Darmowe RP w League Of Legends i nie tylko - BloNdyN - 27-03-2014 12:06

jak było to można usunąć. Chociaz tu nie widziałem Big Grin


RE: Darmowe RP w League Of Legends i nie tylko - zero4 - 27-03-2014 12:06

dobry patent


RE: Darmowe RP w League Of Legends i nie tylko - BloNdyN - 27-03-2014 13:36

(27-03-2014 12:06)zero4 napisał(a):  dobry patent


Mam nadzieję, że się przyda. Sam dla brata wbiłem aby sprawdzic czy działa i zadziałało. W sumie na allegro to nieźle schodzi Smile


RE: Darmowe RP w League Of Legends i nie tylko - dovakhinpl12 - 27-03-2014 14:26

Nie chcę być niemiły ale bez starterów to tam nie podchodzcie Smile
Aczkolwiek macie szybki internet , startery - to jak najbardziej polecam Smile Potem wystarczy sprzedać kod na rp na allegro Big Grin


Sprawdzał ktoś czy można dodać ten kod na rp (PSC)
Do konta mypsc ? :"D


RE: Darmowe RP w League Of Legends i nie tylko - BloNdyN - 27-03-2014 18:19

na allegro niezle schodza Smile