Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ZdobywajNagrody.pl - co sę dzieje. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ZdobywajNagrody.pl - co sę dzieje. (/Temat-ZdobywajNagrody-pl-co-se-dzieje-79029)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: ZdobywajNagrody.pl - co sę dzieje. - damianus627 - 02-11-2013 20:16

(02-11-2013 19:23)michus204 napisał(a):  No trudno. :/
Na tej stronce: http://redirox.com/ są podane 2 numery telefonu, pierwszy ma wyłączony telefon, a drugi odbiera, zadzwonię i się dopytam. Rozmowę może nagram.

Tak trochę Exclamation ale jak chcesz gdzieś taką rozmowę później użyć, to musisz powiedzieć że ją nagrywasz i czy wyraża zgodę.


RE: ZdobywajNagrody.pl - co sę dzieje. - majeros - 03-11-2013 13:04

podajcie jakieś strony ci nie są scamBig Grin


RE: ZdobywajNagrody.pl - co sę dzieje. - TomasJ - 03-11-2013 13:51

majeros - co do tego (już oszukanczego,jak sie okazało) serwisu ZN - ja tam wygrałem słuchawki ASUS,dobrze,że ich nie przysłali.. Jeszcze zamiast tych słuchawek może dostałbym cegłę Rolleyes


RE: ZdobywajNagrody.pl - co sę dzieje. - BlauVeB - 03-11-2013 14:53

Elo, specjalnie założyłem konto aby wypowiedzieć się w tej sprawie.
Ja jestem zawiedziony ZN i nie mogą wciąż uwierzyć. Admin w końcu widać, że pracował nad serwisem, gdy by wiedział, że za parę dni kończy nie zmieniał i nie dodawał nowych opcji z dnia na dzień.
Też straciłem parę zł, całe szczęście, że serwis nie upadł jeden dzień później, bo stracił bym kolejne 10 zł (w ten dzień miałem przedłużać konto premium), mnie jednak jest najbardziej szkoda zmarnowanego czasu i nadziei.
Macie jakiś dobry serwis, któremu można zaufać ? Też takiego typu co ZN i FG. FG nie chce bo mnie się tam nie podoba.
Pozdro


RE: ZdobywajNagrody.pl - co sę dzieje. - TomasJ - 03-11-2013 15:25

witaj BlauVeB Wink


RE: ZdobywajNagrody.pl - co sę dzieje. - Arts - 03-11-2013 17:26

(03-11-2013 14:53)BlauVeB napisał(a):  Elo, specjalnie założyłem konto aby wypowiedzieć się w tej sprawie.
Ja jestem zawiedziony ZN i nie mogą wciąż uwierzyć. Admin w końcu widać, że pracował nad serwisem, gdy by wiedział, że za parę dni kończy nie zmieniał i nie dodawał nowych opcji z dnia na dzień.
Też straciłem parę zł, całe szczęście, że serwis nie upadł jeden dzień później, bo stracił bym kolejne 10 zł (w ten dzień miałem przedłużać konto premium), mnie jednak jest najbardziej szkoda zmarnowanego czasu i nadziei.
Macie jakiś dobry serwis, któremu można zaufać ? Też takiego typu co ZN i FG. FG nie chce bo mnie się tam nie podoba.
Pozdro
Przeczytamwszystkich.pl


RE: ZdobywajNagrody.pl - co sę dzieje. - BlauVeB - 03-11-2013 17:59

Ja znalazłem teraz stronkę Paytask.pl wydaje się b. fajna, co o niej powiecie ?


RE: ZdobywajNagrody.pl - co sę dzieje. - Matheo249 - 03-11-2013 18:41

Jest temat o paytask, poszukaj. Może też tam się zarejestruje.


RE: ZdobywajNagrody.pl - co sę dzieje. - patryk6176 - 03-11-2013 20:25

Siemka dzisiaj tak z ciekawości wbiłem na stronę ZN a tu co ?
Cytat:Z przykrocia informujemy, ze w zwiazku z brakiem srodków na przedluzenie okresu waznosci serwera, strona jest niedostepna.
Informujemy równiez, ze wszystkie zwyciezone nagrody zostana rozeslane w najblizszym mozliwym czasie.

Przepraszam za klopot,
ZdobywajNagrody.pl

Wiec czekam na moje głośniki Smile - może się kiedyś doczekam a jak dostaną kasę za rejestracje to "może" strona znów wróci Big Grin


RE: ZdobywajNagrody.pl - co sę dzieje. - Matheo249 - 03-11-2013 21:21

(03-11-2013 20:25)patryk6176 napisał(a):  Siemka dzisiaj tak z ciekawości wbiłem na stronę ZN a tu co ?
Cytat:Z przykrocia informujemy, ze w zwiazku z brakiem srodków na przedluzenie okresu waznosci serwera, strona jest niedostepna.
Informujemy równiez, ze wszystkie zwyciezone nagrody zostana rozeslane w najblizszym mozliwym czasie.

Przepraszam za klopot,
ZdobywajNagrody.pl

Wiec czekam na moje głośniki Smile - może się kiedyś doczekam a jak dostaną kasę za rejestracje to "może" strona znów wróci Big Grin

Wow, co się stało, że dali takie info... Tylko co z tymi osobami, co wydali kasę, a nic z tego nie mają? Pieniądze za oferty już powinni mieć. To ile ten serwer kosztuje? 10 000zł? Big Grin

A jeszcze coś dodam, mogli nie usuwać fanpage i tam o tym napisać. A nie usuwać i milczeć przez parę dni... To już było podejrzane.