Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto Origin (Battlefield 3 Premium Edition) PC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Konto Origin (Battlefield 3 Premium Edition) PC (/Temat-Konto-Origin-Battlefield-3-Premium-Edition-PC-79008)



Konto Origin (Battlefield 3 Premium Edition) PC - DollarDream - 29-10-2013 20:21

1.Nazwa przedmiotu : Konto Origin (Battlefield 3 Premium Edition) PC
2.Opis przedmiotu : Konto Origin wraz z Battlefield 3 Premium Edition czyli Battlefield 3 + Premium
3.Zdjęcia : ===
4.Kontakt : GG: 48070154 lub forumowe PW
5.Cena : $30
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal lub jeśli nie będę pewny osoby to eBay

Po zakupie podaje e-mail, hasło do e-maila oraz hasło do Origina + odpowiedź do zabezpieczenia.

Dla ciekawskich - Sprzedaje konto ponieważ mam na nim tylko Battlefield'a a niestety mój komputer już nie jest nowy i słabo ciągnie gre nawet na najniższych detalach.


RE: Konto Origin (Battlefield 3 Premium Edition) PC - sqmany - 29-10-2013 21:25

Ale sobie zarobisz Lol
Przecież w necie lata kod wielokrotnego użycia do BF3, nie wiem czy jeszcze działa, ale spróbujcie:
G433-XWLD-ZBW8-JWUC-JDSW


RE: Konto Origin (Battlefield 3 Premium Edition) PC - damianus627 - 29-10-2013 21:33

@sqmany ja wpisywałem to mi nie chciało go przyjąć.

Co do tematu to cena nie jest najgorsza ponieważ na allegro widzę że są droższe.


RE: Konto Origin (Battlefield 3 Premium Edition) PC - Qwik - 29-10-2013 21:36

Nie spamujcie idiotycznymi postami.DollarDream sprzedaje Battlefield 3 Premium Edition a nie zwykłą wersje.


RE: Konto Origin (Battlefield 3 Premium Edition) PC - DollarDream - 29-10-2013 23:08

Ale mi zaspamiliście, tak jak Qwik powiedział jest to edycja Battlefield 3 Premium Edition która napewno nie jest za free Wink Na stronach typu G2A jest po $39.

@Spartan jak masz BF3 Premium Edition i chcesz sprzedać to załóż swój własny temat i daj za niższą cenę a nie zaśmiecasz temat.


RE: Konto Origin (Battlefield 3 Premium Edition) PC - sqmany - 30-10-2013 09:45

Aha, to przepraszam, jeżeli pozwolicie chciałbym jeszcze tylko odpowiedzieć damianusowi i już nie offtopuje Tongue
@damianus627
Prawdopodobnie za dużo osób naraz wpisywało kod wtedy kiedy go wpisywałeś, mój kolega dziś godzinkę temu wpisywał i kod działał Wink


RE: Konto Origin (Battlefield 3 Premium Edition) PC - DollarDream - 30-10-2013 17:31

@damianus627 - Obniżyłem cenę Wink Ale ta już będzie ostateczna.


RE: Konto Origin (Battlefield 3 Premium Edition) PC - DollarDream - 05-11-2013 11:22

Ref


RE: Konto Origin (Battlefield 3 Premium Edition) PC - DollarDream - 12-11-2013 14:41

Ref


Konto Origin (Battlefield 3 Premium Edition) PC - surfer0700 - 18-12-2013 08:59

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.