Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Robert Lewandowski wśród nominowanych do Złotej Piłki. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Sport (/Forum-Sport-118)
+---- Wątek: Robert Lewandowski wśród nominowanych do Złotej Piłki. (/Temat-Robert-Lewandowski-wsrod-nominowanych-do-Zlotej-Pilki-78996)

Strony: 1 2


Robert Lewandowski wśród nominowanych do Złotej Piłki. - damianus627 - 29-10-2013 17:51

Polski piłkarz Robert Lewandowski, występujący w klubie z Dortmundu, został nominowany do Złotej Piłki.
Jak sądzicie ma jakiekolwiek szansę na wygraną?

Cała lista wygląda tak:

Gareth Bale (Walia), Edinson Cavani (Urugwaj), Radamel Falcao (Kolombia), Eden Hazard (Belgia), Zlatan Ibrahimovic (Szwecja), Andres Iniesta (Hiszpania), Philipp Lahm (Niemcy), Robert Lewandowski (Polska), Lionel Messi (Argentyna), Thomas Mueller (Niemcy), Manuel Neuer (Niemcy), Neymar (Brazylia), Mesut Oezil (Niemcy), Andrea Pirlo (Włochy), Franck Ribery (Francja), Arjen Robben (Holandia), Cristiano Ronaldo (Portugalia), Bastian Schweinsteiger (Niemcy), Luis Suarez (Urugwaj), Thiago Silva (Brazylia), Yaya Toure (Wybrzeże Kości Słoniowej), Robin Van Persie (Holandia), Xavi (Hiszpania).

Trener Roku 2013:

Carlo Ancelotti (Włochy, Paris Saint-Germain/Real Madryt), Rafael Benitez (Hiszpania, Chelsea Londyn/SSC Napoli), Antonio Conte (Włochy, Juventus), Vicente Del Bosque (Hiszpania), Sir Alex Ferguson (Szkocja, Manchester United), Jupp Heynckes (Niemcy, Bayern Monachium), Juergen Klopp (Niemcy, Borussia Dortmund), Jose Mourinho (Portugalia, Real Madryt/Chelsea Londyn), Luiz Felipe Scolari (Brazylia), Arsene Wenger (Francja, Arsenal Londyn).


RE: Robert Lewandowski wśród nominowanych do Złotej Piłki. - tollusiek - 29-10-2013 19:28

(29-10-2013 17:51)damianus627 napisał(a):  Jak sądzicie ma jakiekolwiek szansę na wygraną?

Pytanie retoryczne? Nie wygra i mogę postawić na to wszystko co mam. Oczywiście nie umniejszając Robertowi bo i tak się cieszę, że na tej liście znajduje się Polak. Ja osobiście dałbym nagrodę Leo Messiemu. Bo jest ona przyznawana za osiągnięcia indywidualne. Ribery co prawda zdobył tryplet, ale są to trofea drużynowe, więc równie dobrze mógłby ją dostać Dante, czy Neuer. Prawda jest taka, że mało kto robi taką różnicę na boisku jak Messi i strzela tyle bramek w ciągu roku co on.
Pozdrawiam.


RE: Robert Lewandowski wśród nominowanych do Złotej Piłki. - damianus627 - 29-10-2013 19:42

No chociaż jestem za Barceloną, to w tym roku więcej bramek zdobył Ronaldo, jednak Messi zagrał mniej meczy od Ronaldo.


RE: Robert Lewandowski wśród nominowanych do Złotej Piłki. - Magnus - 02-11-2013 10:11

Na razie moim zdaniem najbliżej złotej piłki powinien być Cristiano Ronaldo liczby mówią same za siebie. Ale znając życie złota piłka nie jest dla niego przewidziana xD.


RE: Robert Lewandowski wśród nominowanych do Złotej Piłki. - pirek27 - 04-11-2013 16:01

Sam jestem ciekaw. Lewandowski myślę że będzie koło miejsca 5, dużo da mu finał ligi mistrzów, blisko był króla strzelców zarówno w Bundeslidze jak i LM. Fajnie jakby znalazł się w trójce, ale nie chce mi się wierzyć w to że go wybiorą. Pierwsza trójka wydaje się już być ustalona, ja myślę że będzie: 1. Ribery 2. C.Ronaldo, 3.Messi. Ta trójka prezentuje świetny poziom, ale tutaj też liczą się trofea na pewno. A tych w tym sezonie najwięcej zgarnął Ribery więc jego typuję jako zwycięzcę. Messi na trzecim miejscu, myślę że ten sezon był nieco słabszy od poprzedniego w jego wykonaniu, choć i tak niewątpliwie wysoki, niemniej jednak tym razem chyba będzie musiał obejść się smakiem. Tak to moim zdaniem będzie wyglądać, choć chciałbym się mylić i mile się zaskoczyć miejscem Lewandowskiego w trójce, choćby na najniższym stopniu podium.


RE: Robert Lewandowski wśród nominowanych do Złotej Piłki. - Albercik - 19-11-2013 01:08

(02-11-2013 10:11)Magnus napisał(a):  Na razie moim zdaniem najbliżej złotej piłki powinien być Cristiano Ronaldo liczby mówią same za siebie. Ale znając życie złota piłka nie jest dla niego przewidziana xD.

No niestety, przez to co robi, czyli ogłoszenie swojego buntu całemu światu "nie pojadę na gale bo się obraziłem" pokazuje że ma parcie na szkło, tak samo jak kibice Realu, którzy raz mówią że nagroda to plebiscyt pt. "kogo lubimy bardziej" (z tym się zgodzę, wartość sportowa jest mała) i że to syf i fajnie, a jednak z drugiej strony ciągle mają żal do całego świata, że Ronaldo nie wygra (chociaż nawet głosowania nie było, prorocy wszędzie). Ronaldo w tym roku statystyki ma niesamowite, no ale cóż, albo piłkę wygra, bo FIFA będzie chciała tego jako "zadośćuczynienie" za durne zachowanie prezesa, albo specjalnie się na niego "wypną" ze względu na ten śmieszny bunt i oznajmienie całemu światu 3 miesiące przed galą "mnie nie będzie bo tak". I jedna o druga opcja jest bardzo słaba, dlatego uważam, że jednak Ribery powinien wygrać, bo może nie ma statystyk indywidualnych jak Messi czy Ronaldo, ale wszyscy zdają sobie z tego sprawę, że to dla niego ostatnia taka okazja, a dla panów wymienionych wcześniej - nie.

Co do pozostałych miejsc w finałowej piątce, stawiałbym na jeszcze jednego gracza Bayernu i Ibrahimovicia, bo chociaż Lewandowski zagrał sezon dobry, jeden spektakularny występ (4 bramki z Realem) nie daje mu jeszcze prawa do konkurowania z piłkarzami, których wymieniłem. Robert jest młody, myślę że osiągnie ten poziom "na złotą piłkę", ale może w następnym roku, może za dwa lata, zależy do jakiego klubu trafi.


RE: Robert Lewandowski wśród nominowanych do Złotej Piłki. - mikolaj90 - 20-11-2013 22:02

Ronaldo nie powiedział, że nie pojedzie na gale. "Niedogodnością jest myśleć w tych czasach,
więc myśl zamiast wierzyć w to co pisze prasa."


RE: Robert Lewandowski wśród nominowanych do Złotej Piłki. - Epic123 - 21-11-2013 18:49

Moim zdanie teraz czas na Ronaldo Smile


RE: Robert Lewandowski wśród nominowanych do Złotej Piłki. - Serviskr3 - 23-11-2013 14:44

100% ronaldo Smile Lewandowski gra dobrz ale bez przesady Smile


RE: Robert Lewandowski wśród nominowanych do Złotej Piłki. - robertpromotion - 15-12-2013 19:23

Ronaldo jak nic