Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Naliczanie za pobrania - Affiliate program - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Pay Per Download (/Forum-Pay-Per-Download-178)
+--- Wątek: Naliczanie za pobrania - Affiliate program (/Temat-Naliczanie-za-pobrania-Affiliate-program-78969)



Naliczanie za pobrania - Affiliate program - dfilada - 29-10-2013 10:17

Cześć
jestem nowy i mam pytanie:

czy żeby zarabiać np. w uploaded, turbobit, depositfiles itp. muszę wykupić konto premium czy może być free i będzie naliczało za pobranie moich plików? czy z innymi serwisami jest tak samo? naliczanie i zarabianie jest tylko po założeniu konta premium czy wystarczy konto free?
czy pokaże mi naliczenie dopiero jak będzie 1000 pobrań mojego pliku?
założyłem konto free na uploaded i mam 32 pobrań i nic mi nie pokazuje (żadnej kasy)

dzięki za info, początkujący


RE: Naliczanie za pobrania - Affiliate program - noutilus - 29-10-2013 11:25

Można zarabiać na free, nie ma to znaczenia jakiego konta używasz, pobrania i prowizja i tak jest naliczana.

Naliczenia są liczone na bieżąco od 1 pobrania.


RE: Naliczanie za pobrania - Affiliate program - Asghatoon - 29-10-2013 21:38

Nie naliczyło Ci kasy? Możliwe, że pobierali użytkownicy z kontem premium lub rozmiar pliku jest za mały (chyba powyżej 1mb musi być)


RE: Naliczanie za pobrania - Affiliate program - damianus627 - 29-10-2013 21:39

Jak masz 0$ to prawdopodobnie pobierały osoby z kontem premium.