Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Game-Square.eu - zarabiaj na graniu w League Of Legends i inne gry - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Game-Square.eu - zarabiaj na graniu w League Of Legends i inne gry (/Temat-Game-Square-eu-zarabiaj-na-graniu-w-League-Of-Legends-i-inne-gry-78965)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Game-Square.eu - zarabiaj na graniu w League Of Legends i inne gry - Xzibin - 29-10-2013 14:47

Umiem, lubię grać i mam znajomych w: LoLu, Cross Fire, MW3, BF3 mam nadzieje ze na cos sie zalapie Big Grin. Fajna inicjatywa


RE: Game-Square.eu - zarabiaj na graniu w League Of Legends i inne gry - Pajalock - 29-10-2013 14:49

Gry które planujemy na początku wprowadzić to: LOL, CS:GO oraz Hearthstone.

W takim razie zaproś także znajomych na FB i do oglądnięcia prezentacji!


RE: Game-Square.eu - zarabiaj na graniu w League Of Legends i inne gry - tril2006 - 29-10-2013 18:06

Jeśli wprowadzicie CS 1.6 wchodzę w to bez dwóch zdań Big Grin


RE: Game-Square.eu - zarabiaj na graniu w League Of Legends i inne gry - Pajalock - 29-10-2013 18:58

Przemyślimy także CS 1.6. Każde pomysły mile widziane.


RE: Game-Square.eu - zarabiaj na graniu w League Of Legends i inne gry - Juhas - 29-10-2013 19:40

tez jestem za CS 1.6 Idea


RE: Game-Square.eu - zarabiaj na graniu w League Of Legends i inne gry - ooxoo - 30-10-2013 07:29

Niech będzie Bf3/Bf4 i COD Ghost Tongue


RE: Game-Square.eu - zarabiaj na graniu w League Of Legends i inne gry - Pajalock - 30-10-2013 08:22

Narazie nie przewidujemy takich gier. Ale w przyszłości czemu nie.

Jeżeli ktoś ma na sprzedaż jakąś reklamę na FanPage, stronie lub jakąś inną proszę o PW.


RE: Game-Square.eu - zarabiaj na graniu w League Of Legends i inne gry - surfer0700 - 30-10-2013 08:45

Skoro już wziąłeś się za tworzenie serwisów i znowu zawitałeś na nasze forum, to może ustosunkujesz się do tego:
http://zarabiam.com/Temat-Reklama-na-streamie-na-Twitch-tv-1500-follow-72640

?


RE: Game-Square.eu - zarabiaj na graniu w League Of Legends i inne gry - Pajalock - 30-10-2013 18:13

Tamten temat jest zamknięty dlatego wypowiem się tu.

Reklama została 2 razy wyświetlona na streamie bo użytkownik powiedział, że jej nie widział.

Po drugim razie znowu napisał że nie widział. Przepraszam ale 3 raz reklamy nie wyświetlę!
A na forum cały czas się wypowiadam np. w temacie o astrocash.


RE: Game-Square.eu - zarabiaj na graniu w League Of Legends i inne gry - cheats - 30-10-2013 22:31

Ja bym nie umieszczał tego na waszym miejscu prawie rok przed premierą. Powód? Znajdzie się grono lepszych programistów, zakodują taki portal w miesiąc i dupa z waszego biznesu.