Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Game-Square.eu - zarabiaj na graniu w League Of Legends i inne gry - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Game-Square.eu - zarabiaj na graniu w League Of Legends i inne gry (/Temat-Game-Square-eu-zarabiaj-na-graniu-w-League-Of-Legends-i-inne-gry-78965)

Strony: 1 2 3 4 5


Game-Square.eu - zarabiaj na graniu w League Of Legends i inne gry - Pajalock - 28-10-2013 23:07

[Obrazek: ofc3.png]

Witam!
Chciałbym zaprezentować serwis www.Game-Square.eu

Dzięki niemu będziesz mógł zarabiać pieniądze jednocześnie grając w swoją ulubioną grę! Serwisowi do startu jeszcze trochę zostało jednak już teraz zaczynamy go reklamować aby uzbierać potencjalną liczbę chętnych!

Zachęcam do zlikowania FaceBooka na którym będzie ogłaszać konkursy o darmowe punkty przy starcie serwisu!

Więcej informacji (film promocyjny) na www.Game-Square.eu



RE: Game-Square.eu - zarabiaj na graniu w League Of Legends i inne gry - nokira - 28-10-2013 23:15

Naprawdę super opcja tylko, że mamy sporo czasu zanim to ruszy wg;p


RE: Game-Square.eu - zarabiaj na graniu w League Of Legends i inne gry - Pajalock - 28-10-2013 23:26

Tak. Jesteśmy ekipą, która musi mieć zrobione wszystko idealnie. W biurze siedzimy codziennie i pracujemy nad stroną. Lecz stworzenie silnika, zabezpieczeń, skryptów itd. itp. naprawdę zajmuje sporo czasu. Do tego w tym roku matura. Chcieliśmy być pewni, że do danego dnia zdążymy ze wszystkim. 1 czerwca będziemy po maturze a start serwisu będzie na maksa Smile!

Do tego dodam, że jeżeli na forum znalazła by się jakaś firma chętna za sponsorować sprzęt do streamowania proszę o kontakt na e-mail: [email protected]


RE: Game-Square.eu - zarabiaj na graniu w League Of Legends i inne gry - nokira - 28-10-2013 23:40

A to maturzyści piszą ten program, ciekawe. W każdym bądź razie macie już pierwszego użytkownika oraz załatwię ekpię jeszcze, czyli 5 użytkowników do lola Wink Czekam z niecierpliwością i fajnie, że dbacie o wszystko


RE: Game-Square.eu - zarabiaj na graniu w League Of Legends i inne gry - Pajalock - 28-10-2013 23:45

Tak maturzyści jednak długo już tworzymy różnego rodzaju serwisy (zazwyczaj dla innych osób). Ja zajmuję się grafiką komputerową już od 6 lat, nasz programista zaczął pisać pierwsze programy w podstawówce natomiast kolega od tworzenia animacji jak widać jest w tym świetny (nie przechwalając go).

Dzięki za reklamę u znajomych i mam nadzieję, że inni także zareklamują nasz wspólny serwis.

Zapomniałem dodać, że strona będzie także w języku angielskim i niemieckim.
Prezentacja serwisu po angielsku najprawdopodobniej zostanie dodana 1 listopada.


RE: Game-Square.eu - zarabiaj na graniu w League Of Legends i inne gry - nokira - 28-10-2013 23:49

Jak by co nie mam nic do tego, że jesteście z liceum, tylko poczułem się minimalnie stary. W każdym bądź razie czekamy na premieirę serwisu


RE: Game-Square.eu - zarabiaj na graniu w League Of Legends i inne gry - TikTak - 29-10-2013 13:21

jeszcze troche? 7 miechów ponad i jeszcze troche no prosze was.... ale fajna inicjatywa napewno było by duza liczba osób chętnych w to wejsc pytanie na ile to wypali bo juz nie raz była mowa o róznych stronach z wyprzedzeniem nawet rocznym a pozniej głucho....


RE: Game-Square.eu - zarabiaj na graniu w League Of Legends i inne gry - Pajalock - 29-10-2013 13:52

Gwarantuje że to nie upadnie.


RE: Game-Square.eu - zarabiaj na graniu w League Of Legends i inne gry - TikTak - 29-10-2013 13:58

taa ale to jest dlugie czekanie jak by to więcej osób zobaczyło to by sie tak bardzo napalili ze by chcieli juz to raz a dwa będzie to cos na zasadzie " kasyna"? kazdy z druzyny A daje powiedzmy 20 zł z drużyny B powiedzmy po 50 ? wygrany zgarnia całą pule?


RE: Game-Square.eu - zarabiaj na graniu w League Of Legends i inne gry - Juhas - 29-10-2013 14:16

Hee to jest spoko warte czekania wezme kolegów co nie umią grać w cs w lola lub nie wiem w co mozna bedzie jeszcze i wygram troche GOOD Big Grin