Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
naliczanie kasy za odznaczone (nieistniejące?) oferty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: naliczanie kasy za odznaczone (nieistniejące?) oferty (/Temat-naliczanie-kasy-za-odznaczone-nieistniejace-oferty-78955)



naliczanie kasy za odznaczone (nieistniejące?) oferty - cocokx - 28-10-2013 20:02

Siemcia. Czy tylko ja tak mam, że nalicza mi kasę za oferty, które mam odznaczone? Nalicza mi 0,76$ za pobranie z polski, a mam zaznaczone oferty dla 1,12$ ; 2,18$ i dalej wzwyż. Nawet nie ma na liście takiej oferty za 0,76$ więc dlaczego mi tyle nalicza?


RE: naliczanie kasy za odznaczone (nieistniejące?) oferty - ZAGUBIONY - 28-10-2013 21:11

Musisz, ustawić oferty do każdego mirrora osobno. Dodatkowo, niektórych ofert nie da się po prostu wyłączyć i muszą one być.


RE: naliczanie kasy za odznaczone (nieistniejące?) oferty - cocokx - 28-10-2013 21:24

może po prostu wrzucę screena Wink
Z tymi mirrorami to oczywiście rozumiem o co chodzi.
Lista ofert dla mirrora, którego używam (dla polaków - wszystkie pobrania mam z polski):

[Obrazek: f52j.png]

Jak widać nie ma tu oferty za 0,76$.


RE: naliczanie kasy za odznaczone (nieistniejące?) oferty - Wiktor220 - 29-10-2013 16:07

Mogę się mylić, ale sądzę, że po prostu ktoś wypełnia ofertę tą za 30 centów, ale że masz konto Ultimate to stawka rośnie.


RE: naliczanie kasy za odznaczone (nieistniejące?) oferty - cocokx - 29-10-2013 18:01

Wątpie. 160% z 0,32$ to 0,51$.
Dziś znowu wpadło pobranie za 0,76$... Angry

Czy tylko ja tak mam?
Może ktoś z was zna przyczynę występowania tego problemu?