Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Subskrypcja a zarobki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: Subskrypcja a zarobki (/Temat-Subskrypcja-a-zarobki-78917)

Strony: 1 2


Subskrypcja a zarobki - DFM - 28-10-2013 01:31

Każdy z userów ES pewnie wyczytał że jest to usługa subskrypcyjna.Owszem pobiera opłaty w któreś tam dni. Teraz zachodzi pytanie: my dostajemy 2zł od każdego odebranego sms przez osobę która wysłała czy 2zł za znalezienie łosia który to wysłał ? Big Grin

Krótko mówiąc :

1 sms = 2zł
czy
1 osoba = 2zł ?


Pozdrawiam DFM


RE: Subskrypcja a zarobki - daniel42na - 28-10-2013 01:33

Stawka ta jest za poprawną aktywacje, bez zaczenia czy pobierze takiej osobie jednego czy 50 płatnych smsów.


RE: Subskrypcja a zarobki - DFM - 28-10-2013 01:36

Mam rozumieć że na jednej osobie zarabiam jednorazowo ? Bez znaczenia czy to 2 czy 3zł ( stawka ) ?


RE: Subskrypcja a zarobki - daniel42na - 28-10-2013 01:49

Stawki są różne.
Za 1 numer telefonu który aktywuje subskrypcje wydawca czyli Ty dostaje wynagrodzenie(2 czy tam 3 zł) 1 raz , nawet jeśli ta subskrypcja będzie aktywna miesiącami.


RE: Subskrypcja a zarobki - Captain - 28-10-2013 01:55

Zarabiacie 2zł za to, że ktoś może stracić nawet kilkadziesiąt. To ci dopiero pasożytnictwo.


RE: Subskrypcja a zarobki - AnnaKa - 28-10-2013 02:00

Nie o to chodzi . Tu na prawde bardzo fajnie sie zarabia mimo ze bawie sie w to z 10 dni mam 62 zl z czego juz raz wyplacilem. Sa ludzoe co zarabiaja naprawde w setkach. Majac te 2 zl mozesz sie cieszyc za kazdego zlapanego ludzika bo 2 zl do 2 zd i masz 4 Smile to sie tak mowi ze Easy zarabia sporo. No ok zarabiaja ale jedyni sa porzadni i placa


RE: Subskrypcja a zarobki - DFM - 28-10-2013 02:19

(28-10-2013 02:00)AnnaKa napisał(a):  Nie o to chodzi . Tu na prawde bardzo fajnie sie zarabia mimo ze bawie sie w to z 10 dni mam 62 zl z czego juz raz wyplacilem. Sa ludzoe co zarabiaja naprawde w setkach. Majac te 2 zl mozesz sie cieszyc za kazdego zlapanego ludzika bo 2 zl do 2 zd i masz 4 Smile to sie tak mowi ze Easy zarabia sporo. No ok zarabiaja ale jedyni sa porzadni i placa

Wiem , zgadza się. Wiarygodny i wypłacalny serwis. Dzięki za informacje Smile


RE: Subskrypcja a zarobki - Captain - 28-10-2013 02:21

Czy ty się zastanawiałaś nad sposobem w jaki zarabiasz? Inni tracą krocie, abyś ty cokolwiek zarobiła. To zwykłe nabieranie i żerowanie na naiwności lub roztargnieniu innych. To tak ma wyglądać to słynne zarabianie w internecie? Wstyd waszmość, wstyd pokerface

To przykre, że jeden z najbardziej dochodowych i najpopularniejszych tutaj sposobów zarabiania w internecie polega na czymś takim.


Sam też się zastanawiałem nad 'wejściem w ten biznes' ale odrzuciłem ten pomysł. Nie chcę zarabiać w taki sposób. Rozumiem w ostateczności, gdy nie ma pieniędzy na życie, ani lepszych sposób zarobku. Wtedy to jeszcze można usprawiedliwić. Ale w normalnych warunkach?

Dopóki są inne, czasem lepsze możliwości uczciwego zarabiania, nie zamierzam parać się PPA. I innym też odradzam. To moja opinia, ale warto się nad nią zastanowić. Czy jesteście pewni, że chcecie zarabiać w taki sposób? Ktoś kto się chwali, że zarobił w PPA ileś tam tysięcy powinien zastanowić się najpierw ile strat finansowych, nerwów i stresu wywołał tym u rzeszy innych ludzi. Może i często mniej inteligentnych od niego. Ale czy to usprawiedliwia jego działanie?


RE: Subskrypcja a zarobki - bolo9797 - 28-10-2013 06:40

Czlowieku to forum chyba nie jest dla cb ... 95% serwisow na ktorych sie zarabia w internecie to oszustko . Skoro sam nie potrafisz nic zarobic to nie zniechecaj innych .


Odp: Subskrypcja a zarobki - v3XeR - 28-10-2013 06:50

Bez przesady. Az tyle na oszustwie nie zarabia (strony, reklamy, forex, uslugi itd.) A eaaysub nie jest oszustwem, wszyatko jednak pisze na doke strony. Big Grin

Nie, nie zarabiam na easysub, tym bardziej na PPA

Wysłane z telefonu za kase zarobioną w sieci za pomocą TapaTalka