Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ile tak na prawdę traci poszkodowany? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: Ile tak na prawdę traci poszkodowany? (/Temat-Ile-tak-na-prawde-traci-poszkodowany-78916)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Ile tak na prawdę traci poszkodowany? - sqmany - 29-10-2013 00:01

@UP
O ile się nie mylę to jest forum o zarabianiu, a zarabianie na easysub jest jednym ze sposobów zarabianiu w internecie.


RE: Ile tak na prawdę traci poszkodowany? - Captain - 29-10-2013 00:03

@UP: To żaden argument, co z tego? Dla przykładu pokazywanie swoich nagich zdjęć albo sex kamerki to też jeden ze sposobów zarabiania w internecie, a jakoś nikt tu o nim nie pisze ;P


RE: Ile tak na prawdę traci poszkodowany? - redock - 29-10-2013 00:18

Postaraj się trochę poprawniej pisać, składnia w Twoich postach czasem boli Wink
Sposoby na których można dobrze zarobić w internecie zwykle polegają na oszukiwaniu ludzi(PPA, EasySub), tak samo działa rzeczywistość. Myślisz, że politycy żyją tak jak żyją za te kilka tysięcy złotych miesięcznie? Nie sądzę Big Grin A co do Twoich nieprzychylnych komentarzy w stronę ludzi zarabiających na EasySub...Myślę, że masz przysłowiowy "ból dupy" bo "oni potrafią a ja nie!" Co robisz na tym forum jeżeli nie chcesz zarabiać?


RE: Ile tak na prawdę traci poszkodowany? - pireq - 29-10-2013 00:24

Chciałem zapytać o koszty a rozpętałem piekło 2
Jednego nie rozumiem, na cholerę prawisz te Swoje morały ? przecież nikogo nie zniechęcisz i niepotrzebnie ta dyskusje.
p.s. reput dla Pana wyżej za zacytowanie odpowiedniego rozwiązania ;>


RE: Ile tak na prawdę traci poszkodowany? - Captain - 29-10-2013 01:04

Już w innym temacie o Easysub ktoś zarzucił podobnym argumentem, że piszę tak dlatego, że sam nie potrafię na tym zarabiać. Kilka osób wytłumaczyło, że jest to bardzo łatwy sposób zarobku i nawet 'nooby' potrafią tak zarabiać. Sam admin się pod tymi rewelacjami podpisał.

I mają rację, bo to tylko promowanie linku, ot i cała filozofia.


Ja robię znacznie trudniejsze rzeczy w internecie, a ty próbujesz insynuować, że zwykłego linku promować nie potrafię? Bo to taka wielka filozofia dla wtajemniczonych pro internetowych biznesmenów wejść na Aska albo insze miejsce i ponaciągać nastolatków na darmowe doładowania, szpiega facebook albo inne takie rzeczy?


RE: Ile tak na prawdę traci poszkodowany? - AnnaKa - 29-10-2013 01:13

Pisales o zarabianiu na kamerkach. Zapoznaj sie z trescia forum a pozniej pisz to pierwsza sprawa.

Druga skoro jestes taki Proinformatyk i wgl.
Stworzyles jakis system ktory przynosi Ci kase
Puka do drzwi i daje sto tys do reki to co tu robisz i ciagle piszesz? Pisales ze jestes zaawansowany ... To co my jakas nizsza liga?

Po trzecie w jednym temacie Cie uspokoilem to teraz tu piszesz. Troche szacunku dla Moderatora i Admina ktorzy musza pozniej sprzatac zamiast sobie hajs trzebac chociazby na EasySub Big Grin


RE: Ile tak na prawdę traci poszkodowany? - GoodLecki - 29-10-2013 01:24

Reddock te sposoby to zdecydowana mniejszość a nie większość.
Captain zgadzam się z toba wielu kwestiach ale taka już jest specyfika ES nie mów że nie wiedziałeś, albo ci nie wypłacili czegoś stąd ta wena Smile
Kantuj reklamodawców jak tak cię sumienie gryzie Big Grin


RE: Ile tak na prawdę traci poszkodowany? - Bandaid - 29-10-2013 14:45

Cytat:Sposoby na których można dobrze zarobić w internecie zwykle polegają na oszukiwaniu ludzi(PPA, EasySub), tak samo działa rzeczywistość. Myślisz, że politycy żyją tak jak żyją za te kilka tysięcy złotych miesięcznie? Nie sądzę Big Grin A co do Twoich nieprzychylnych komentarzy w stronę ludzi zarabiających na EasySub...Myślę, że masz przysłowiowy "ból dupy" bo "oni potrafią a ja nie!" Co robisz na tym forum jeżeli nie chcesz zarabiać?
'
Odpisałem już jednemu troglodycie który twierdził, że 95% sposobów na zarobek w internecie to oszustwo więc odpiszę i tobie: To wierutna bzdura, powtarzana przez osoby które nie mają pojęcia o zarabianiu przez internet.
A ten co rusz wysuwany argument o politykach jest tak słaby, że aż sił brak. Czy to, że w Chinach zabijają małe dziewczynki ma oznaczać, że swoją córkę też miałbym zabić? Ludzie, jak chcecie to zarabiajcie na EasySub ale z takimi pseudo argumentami to lepiej powstrzymajcie się od dotykania klawiatury.


RE: Ile tak na prawdę traci poszkodowany? - redock - 31-10-2013 10:03

Powiedziałem, że najbardziej proste i dochodowe jest oszukiwanie ludzi Smile Na buxach i surfbarach gówno zarobisz, na bukmacherce mozna latwo zyskac i latwo stracic, na reklamach ciężko jest zarobić itd.
Podsumowując: będąc w 100% uczciwym zarobisz grosze Smile


RE: Ile tak na prawdę traci poszkodowany? - sqmany - 31-10-2013 10:59

@UP
Głupoty pleciesz, chociaż Killer jest dobry przykładem, zarabia uczciwie i zarabia bardzo dużo.