Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[FANPAGE] Dobry "fanpejdż", 10k lajków w kilka dni! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [FANPAGE] Dobry "fanpejdż", 10k lajków w kilka dni! (/Temat-FANPAGE-Dobry-fanpejdz-10k-lajkow-w-kilka-dni-78910)



[FANPAGE] Dobry "fanpejdż", 10k lajków w kilka dni! - pikusix1 - 27-10-2013 22:10

1.Nazwa przedmiotu : FanPage ~~10.000 fanów
2.Opis przedmiotu : Siemaneczko, mam do sprzedania nowiutki, świeżutki FanPage z 10.000 lików (wzrost około 4 like'i na minutę). Oczywiście nie muszę wspominać, że to są real fani - lajkują, udostępniają i komentują. W sam raz na reklamy (page nie była spamowana żadnymi reklamami) typu easysub, fires i Bóg wie co jeszcze. Cena jak najbardziej dobra, gdyż szybko potrzebuję zastrzyku gotówki.
3.Zdjęcia : http://puu.sh/51h0C.png
4.Kontakt : PW / Email / GG (w profilu)
5.Cena : 150zł (normalnie wyszłoby za 200zł, gdybym wstawił 2gr za fana)
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Tylko i wyłącznie BANK

FAQ

1) Tematyką fanpejdża jest...
- sport, a dokładnie rozrywka sportowa, coś ala "pisanie na luzie, a gimbusy to lajkują"
2) Czy mogę wcześniej obadać fanpage'a?
- Pewnie, ale proszę o jedno - tylko poważne oferty!!! Nie mam czasu na zabawianie się w linkowanie na PW, bo komuś zachce się popatrzeć.. Oczywiście - kto będzie bardzo zainteresowany to linka wyślę.
3) Płacę i...
- fanpage leci w Twoje ręce! Wysyłasz pieniądze, po odnotowaniu wpłaty kontaktuję się z Tobą na PW (lub inny środek komunikacji) i fanpage leci do Ciebie! (mam zaufaną rangę na forum, nie będę czekać aż ktoś wpłaci pieniądze czy nie, nie ma ŻADNYCH zaklepywanek, masz pieniądze - bierzesz)

Mam nadzieję, że wszystko jasne. Macie pytania? Piszcie!

[Obrazek: 100satisfaction-3.png]



RE: [FANPAGE] Dobry "fanpejdż", 10k lajków w kilka dni! - Szaman1644 - 27-10-2013 22:13

Jestem zainteresowany, ale może byś udostępnił zapłatę PayPal, albo byśmy załatwili jakiegoś pośrednika, np. marcela, który wymieni kasę, a ja dostanę FP. To jak?


RE: [FANPAGE] Dobry "fanpejdż", 10k lajków w kilka dni! - pikusix1 - 27-10-2013 22:15

Ewentualnie jest taka opcja płacenia przez PayPal, ale... musisz się zdecydować dziś, maksymalnie do jutra, gdyż później mogą być małe problemy z terminem przelewu PayPal -> Bank do końca tygodnia.


@down: PW poszło.


RE: [FANPAGE] Dobry "fanpejdż", 10k lajków w kilka dni! - Szaman1644 - 27-10-2013 22:18

Daj link tylko i wstaw jakiś post dla sprawdzenia skuteczności. Jeżeli będzie wszystko ok zaraz robimy transakcje.

Edit: Pisz, bo zaraz będę się zmywał Smile


RE: [FANPAGE] Dobry "fanpejdż", 10k lajków w kilka dni! - pikusix1 - 27-10-2013 22:44

Do zamknięcia! Sprzedane Smile


RE: [FANPAGE] Dobry "fanpejdż", 10k lajków w kilka dni! - Szaman1644 - 28-10-2013 07:28

Dzięki za udaną transakcje.


[FANPAGE] Dobry "fanpejdż", 10k lajków w kilka dni! - Coristo - 28-10-2013 07:30

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.