Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak Reklamowac Żeby Nie Miec Problemów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: Jak Reklamowac Żeby Nie Miec Problemów (/Temat-Jak-Reklamowac-Zeby-Nie-Miec-Problemow-78903)

Strony: 1 2


Jak Reklamowac Żeby Nie Miec Problemów - wojtek1436 - 27-10-2013 20:53

tak jak w temacie , np mam doładowanie czy lokalizator czy pliki i jak mam napisac i zachęcić


RE: Jak Reklamowac Żeby Nie Miec Problemów - szamus200 - 27-10-2013 20:58

najlepiej takim czymś: Znalazłem fajną stronkę podobno doładowywują kasę, coś takiego


RE: Jak Reklamowac Żeby Nie Miec Problemów - m4t0sh - 27-10-2013 21:01

boże... pomyśl co musiałbyś przeczytać żeby uwierzyć w takie doładowania i wymyślisz coś


RE: Jak Reklamowac Żeby Nie Miec Problemów - wojtek1436 - 27-10-2013 21:02

ale jak napisze , Nie czekaj pozostały ostatnie doładowania wejdź (link) To co ? Angry


RE: Jak Reklamowac Żeby Nie Miec Problemów - szamus200 - 27-10-2013 21:03

To już wprowadzasz w błąd


RE: Jak Reklamowac Żeby Nie Miec Problemów - Androidowiec - 27-10-2013 21:05

W opisie niektórych programów masz napisany przykładowy opis:
lokalizator - Chcesz wiedzieć, gdzie jest Twoje dziecko, dziewczyna, mąż...? Nic prostszego - wystarczy użyć Lokalizatora! Lokalizator jest serwisem rozrywkowym, dzięki któremu można śledzić lokalizację wybranego telefonu komórkowego.
Video - Serwis posiada bardzo bogatą bazę filmów i seriali dostępnych na życzenie użytkownika.
Szpieg facebook - Czy marzyłeś kiedyś by zostać szpiegiem jak agent 007? Szpieg Facebook jest serwisem rozrywkowym, dzięki któremu możemy poczuć się jak światowej klasy szpieg. Po wpisaniu imienia i nazwiska ma możliwość odczytania wiadomości znajomych!

Te opisy są tak skonstruowane że nie będziesz miał ewentualnych nieprzyjemności


RE: Jak Reklamowac Żeby Nie Miec Problemów - wojtek1436 - 27-10-2013 21:18

ok thx , nie zauważyłem tego Smile

Ps .

Opłaca sie robić bloka do easysub ?
np blok z lokalizatorem , jakieś fotki itd jakieś oposisy jak podaliście i link ?
I pozycjonowac bloga do top 10 ?


RE: Jak Reklamowac Żeby Nie Miec Problemów - Admin - 27-10-2013 21:20

bloga nie bloka... blok to możesz kupić techniczny w papierniczym facepalm po zadawanych przez Ciebie pytaniach wydaje mi się że będziesz miał sporę problemy z jego założeniem, nie wspominając o pozycjonowaniu.


RE: Jak Reklamowac Żeby Nie Miec Problemów - wojtek1436 - 27-10-2013 21:22

jestem w pewnym stopniu dysgrafem a po 2 nie mam ochoty poprwiac blędów


RE: Jak Reklamowac Żeby Nie Miec Problemów - Pole - 27-10-2013 21:37

Exclamation Jak nie masz ochoty poprawiać błędów które i tak są podkreślone to jesteś totalnym leniem ....Exclamation