Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Składanie długopisów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Składanie długopisów (/Temat-Skladanie-dlugopisow-78901)

Strony: 1 2 3


Składanie długopisów - m3rcin - 27-10-2013 20:48

Witam
Czy słyszał ktoś o składaniu długopisów w domu macie może jakieś namiary. Ponieważ jest dużo ogłoszeń ale z tego co czytałem to większość z nich to oszuści.
Pozdrawiam


RE: Składanie długopisów - Szaman1644 - 27-10-2013 20:49

Tak dokładnie. Większość osób na tym oszukuje. Mało ciekawa i mało płatna praca. Poszukaj czegoś innego.


RE: Składanie długopisów - vankosiara - 27-10-2013 20:57

Już lepiej idź roznosić ulotki, chociaż pewniejszym jest Wink


RE: Składanie długopisów - tiumer - 27-10-2013 21:05

Prawda jest taka, że wszystkie oferty "pracy chałupniczej" tj. składanie długopisów, adresowanie kopert to oszustwo. Pobierają kaucję, a później kontakt z nimi się urywa. Nie słyszałem o nikim kto by cokolwiek na tym zarobił.


RE: Składanie długopisów - damianus627 - 27-10-2013 21:16

Interesowałem się tym trochę i tak jak osoby wyżej piszą w internecie oszukują.
Jak chcesz znaleźć coś takiego to spróbuj w urzędzie pracy.


RE: Składanie długopisów - Mohamed - 28-10-2013 18:19

Oszuści, nic więcej


RE: Składanie długopisów - dawwoj91 - 28-10-2013 18:54

Oszuści! Trzeba najpierw zrobić wpłatę na poczet wysyłki (że niby wyślą ci paczkę z 1000 sztuk długopisów). Mają 10 zł z każdej osoby a za 10 zł chyba nie pójdziesz na Policje. A bezrobotnych w kraju się troszkę znajdzie więc wypłata jest git.


RE: Składanie długopisów - verona - 28-10-2013 22:56

Aaaaah uwielbiam te oferty składania długopisów, klasyk. Skąd tego tak dużo? Moim zdaniem to przez mierny serial "kiepscy", który oglądali kiedyś wszyscy bo nie było co oglądać. Tam w jednym odcinku właśnie było o składaniu długopisów, i potem wszędzie gdzie tylko możliwe słyszałem o tym historyjki, wszyscy się wypytywali gdzie coś takiego jest, ile można zarobić, czy czasami czegoś nie słyszałem itp. Świat jest okrutny, a skoro jest taki popyt to dlaczego by go nie wykorzystać - zarobić na naiwniakach. To jak takie oszustwo działa jest napisane wyżej. Jeżeli myślicie, że takich oszustów jest mało to się mylicie. Wiele osób szuka łatwego zarobku i tutaj proszę bardzo - macie przepis na życie - oszustwa. Nie chcesz tego robić na własne nazwisko itp by nie ryzykować że cię kiedyś złapią? Idziesz do menela na ulicy który ma jeszcze jakieś miejsce zamieszkania i jakiś tam dowód i stawiasz flaszkę obiecując następną, na niego zakładasz konto bankowe i co tylko potrzebujesz (oczywiście to już profesionalnie i wiarygodnie, bo równie dobrze możesz założyć na fałszywe dane jakieś konto internetowe typu webmoney). Możesz oszukiwać na fałszywych wysyłkach za pobranie, tych długopisach i wszystkim innym co opiera się na internecie / telefonie, bo takiemu menelowi jest wszystko jedno co tam sobie robisz. I to nie jest moja historyjka, tylko tak to działa i spotykam się z tym wiele razy.

Co do samego skręcania długopisów, to co trzeba jarać by w to uwierzyć? Wystarczy odrobina LOGIKI! Dzisiaj maszyny wykonują bardzo skomplikowane i złożone operacje, a gdy kupno maszyny się nie opłaca to wszystko robią Chińczycy czy inni biedni mieszkańcy. Kto i po co miałby płacić polakowi za tak prostą czynność jak skręcanie długopisu, skoro taką maszynę początkujący elektronik wykona za kilka stów pracującą 24/h za darmo, więc "fabryka długopisów" która wykonuje obudowę, precyzyjny wkład z miniaturową kulką, napełnia atramentem i wykonuje kilkanaście innych czynności nie potrafi ostatecznie skręcić długopisu w całość i musi wysyłać je do specjalizujących się w tym polaków XD?

W życiu trzeba kierować się rozumem, bo inaczej bardziej rozumni od nas mogą nas wyruch** na każdym kroku.
Pozdrawiam


RE: Składanie długopisów - rewolucja - 31-10-2013 21:53

Swego czasu szukałam tego typu ofert, ale nie trafiła na ani jedną firmę z pozytywnymi opiniami. Wszędzie mówiono że to oszustwo. Z tego co widze tutaj też sie to potwierdza.


RE: Składanie długopisów - Lechita - 01-11-2013 12:48

Ja mam dokładnie takie samo doświadczenie jak ludzie piszą... Wydaje mi się że to jest jeden koleś , podszywający się pod rożne osoby i firmy. Zarabia na nas krocie.