Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Reklama na facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: Reklama na facebook (/Temat-Reklama-na-facebook-78896)



Reklama na facebook - Kevintbg - 27-10-2013 20:25

Witam
Reklamuję na facebook'u program "beatsy" z fake konta. I moje pytanie jest następujące: coraz częściej ludzie piszą w komentarzach, że zgłoszą na policję, do prokuratury i ogólnie Bóg wie gdzie ^^ Czy mogą zgłosić mnie na policję czy coś? Móc chyba mogą ale jak to wygląda pod sensem prawnym Smile Reklamuje ten program poprzez zachęcenie w postaci opisu "Znalazłem fajny konkursik", nie obiecuje niczego Smile


RE: Reklama na facebook - szamus200 - 27-10-2013 20:27

Mogą to zgłosić, gdyż jest to oszukiwanie ludzi.


RE: Reklama na facebook - koza09 - 27-10-2013 20:28

Jak napisałeś że znalazłeś konkursik to absolutnie nic nie mogą Ci zrobić. Nie jesteś organizatorem tego "konkursu", po prostu podzieliłeś się informacją o nim.


RE: Reklama na facebook - Szaman1644 - 27-10-2013 20:31

Wydaje mi się, że zrobić ci nic nie mogą. Nie zachęcasz ich tylko proponujesz, a czy zrobią to, czy wypełnią to jest ich własna decyzja. Gdybyś oferował im, np. odbierz darmowe Beats to wtedy tak, ale w tym przypadku bynajmniej według mnie nie ma podstawy do jakichś roszczeń.


RE: Reklama na facebook - Androidowiec - 27-10-2013 20:49

Jak nie czytają regulaminu to ich problem. Ty ich tylko poinformowałeś o konkursie. Prawo jest po twojej stronie.


RE: Reklama na facebook - aero2 - 27-10-2013 22:56

Też bym spróbował na facebooku, ale linki blokują.

Co do grózb sie nie bój, informacja na stronie jest i w smsie o kosztach i wyłączeniu.


RE: Reklama na facebook - WANTED - 28-10-2013 13:30

Mogą to zgłaszać gdzie chcą, ale "władze" nie muszą tego zgłoszenia przyjąć, ponieważ wszystko jest napisane w stopce, pod każdym linkiem, a że nie każdy czyta to już nie Twój problem. Smile


RE: Reklama na facebook - snopp21 - 28-10-2013 20:30

Postarszyć mogą, ale nie ma żadnej podstawy prawnej Smile


RE: Reklama na facebook - AnnaKa - 29-10-2013 01:28

Pozatym wydaje mi sie ze to zbyt niska szkodliwosc czynu. Mojemu Ojcu policka tak powiedziala jak nam sie do pizzeri wlamali o na kamerach bylo wszystko widac Smile ukradli 100 zl bo na rano w kasie tyle mielismy zawsze wybili szybe i okradli automat jackpot wiec straty okolo 600 zl a olali sprawe woec za sms nie beda nikogo scigac.