Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bonusowy restock już za 3 dni. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bonusowy restock już za 3 dni. (/Temat-Bonusowy-restock-juz-za-3-dni-7885)

Strony: 1 2


Bonusowy restock już za 3 dni. - Z - List - 29-05-2010 13:07

[Obrazek: RedemptionFirst.jpg]


Lockerz na hallway'u ogłosiło że za 3 dni będzie restock będzie restock.

"Kup co chcesz, a dostaniesz się do raju"

i notka z hallway'a

Cytat:Za 3 dni, dla tych co kupili coś w sklepie mają wstęp na bonusowy restock. Rozpocznij weekend i wakacje ze sklepem u Lockerz

Oryginał

Cytat:Three days left to shop your way into the Bonus Redemption. Start your holiday weekend off right and SHOP at Lockerz.

Nam nic do tego, ponieważ nic w sklepie NIE kupimy, ale :

Dla tych co mają rodzinę w USA mogą kupić i wysłać na ich adres.
Otrzymają wstęp na bonusowy restock, i to co zamówią na restocku wyślą na adres rodziny.


Życzę powodzenia wszystkim.


[Obrazek: bonuch.jpg]



RE: Bonusowy restock już za 3 dni. - Yanke$ - 29-05-2010 13:14

Z-List napisał(a):Dla tych co mają rodzinę w USA mogą kupić i wysłać na ich adres.
Otrzymają wstęp na bonusowy restock, i to co zamówią na restocku wyślą na adres rodziny.
Jeżeli o mnie chodzi, to szkoda zachodu. Wiele restocków przed nami.


RE: Bonusowy restock już za 3 dni. - Z - List - 29-05-2010 13:18

Ale, nudzi mi się i zrobiłem, pomyślałem że się przyda, wiele N00BÓW pisze różne rzeczy tj. że kupił coś w sklepie. Trochę mnie to wkurza.


RE: Bonusowy restock już za 3 dni. - Bolt - 29-05-2010 13:22

Sam jesteś noob i innych wkurzasz, więc do tych "Noobów" się zalicz.. Poza tym za cholere nie znasz angielskiego, bo nie jest napisane, że za 3 dni restock bonusowy tylko 3 dni żeby się na niego zakwalifikować. omg..


RE: Bonusowy restock już za 3 dni. - Z - List - 29-05-2010 13:32

Bolt Frajerze, Zamknij Ryj I Nie Odzywaj Się Na Temat Moich Postów I Nie Pisz Takich Rzeczy, Bo Nie Lubię.

Dam Ci - W Nagrodę Za Ten Post Twój Post Na Moim = -

Bolt Kopnął Cię Prąd ?

Bolt - to jest jakiś mały volt ;D


RE: Bonusowy restock już za 3 dni. - AdrianLO - 29-05-2010 13:42

"Trzy dni do sklepu na swój sposób Into Bonus Odkupienia. Rozpocząć weekend dzień wolny w prawo i nie Lockerz SHOP" Made in Google <= to się nazywa tłumaczenie Big Grin

Chłop chciał dobrze , a tu spada sama krytyka na niego. Ci co dają te plusy to widać, że kierują się rangą (nie tylko w tym przypadku) i nawet nie wezmą słownika do ręki itp... tylko czekają na gotowe.


RE: Bonusowy restock już za 3 dni. - szulakaluble - 29-05-2010 13:47

Szybko ten ban ci minął...aż za szybko


RE: Bonusowy restock już za 3 dni. - Tidus - 29-05-2010 13:48

(29-05-2010 13:18)Z - List napisał(a):  Ale, nudzi mi się i zrobiłem, pomyślałem że się przyda, wiele N00BÓW pisze różne rzeczy tj. że kupił coś w sklepie. Trochę mnie to wkurza.

Po co robisz takie bezsensowne tematy jak nie wiadomo jeszcze nawet kiedy będzie bonusowy restock?
(29-05-2010 13:22)Bolt napisał(a):  Sam jesteś noob i innych wkurzasz, więc do tych "Noobów" się zalicz.. Poza tym za cholere nie znasz angielskiego, bo nie jest napisane, że za 3 dni restock bonusowy tylko 3 dni żeby się na niego zakwalifikować. omg..
/\ Jestem za tym wszystkim co powiedział
(29-05-2010 13:32)Z - List napisał(a):  Bolt Frajerze, Zamknij Ryj I Nie Odzywaj Się Na Temat Moich Postów I Nie Pisz Takich Rzeczy, Bo Nie Lubię.

Dam Ci - W Nagrodę Za Ten Post Twój Post Na Moim = -

Bolt Kopnął Cię Prąd ?

Bolt - to jest jakiś mały volt ;D
/\ A ja daje Ci - ,a boltowi + .Dawno powinienes dostać warnów dużo ,bo robisz bezsensowne tematy w których nawet nie prawde piszesz..


RE: Bonusowy restock już za 3 dni. - matt88 - 29-05-2010 13:50

Podszlifuj angielski lub nie zakladaj takich wątków, bo wprowadzasz ludzi w blad !


RE: Bonusowy restock już za 3 dni. - Bolt - 29-05-2010 13:54

Dałem ci bana na miesiąc ale ktos się zlitował nad twą inteligencją. Zobaczymy czy jeśli w opisie bana dam twoją mądrą wypowiedź to ktoś odważy się zdjąć bana. Dziękuje do widzenia Smile