Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
money2money - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: money2money (/Temat-money2money-78828)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Money2Money.pl - zaakceptowane wnioski? - wrzochal11 - 29-04-2020 21:52

Tutaj współczynnik wniosków wysłanych do zaakceptowanych niewiele powie, bo liczy się też jakość ruchu. Ruch ruchowi nie równy.
Nie wiem jak to jest dokładnie w M2M, ale pożyczki w sieciach są rozliczane w następnym miesiącu. Muszą klienci do tego czasu spełnić jeszcze warunki przyznania prowizji.

Ogólnie to radziłbym zmienić sieć afiliacyjną. Pożyczki znajdziesz np. w Affiliate44, tam są nawet dwa razy wyższe stawki jeśli chodzi o pożyczki.


RE: Money2Money.pl - zaakceptowane wnioski? - negevmaster - 30-04-2020 07:50

(29-04-2020 21:52)wrzochal11 napisał(a):  Ogólnie to radziłbym zmienić sieć afiliacyjną. Pożyczki znajdziesz np. w Affiliate44, tam są nawet dwa razy wyższe stawki jeśli chodzi o pożyczki.

Dzięki wielkie za odpowiedzi i za cynk o Affiliate44 Smile. Podeślij jakiegoś reflinka - jak się zdecyduję to zarejestruję się z Twojego polecenia.


RE: Money2Money.pl - zaakceptowane wnioski? - wrzochal11 - 30-04-2020 13:07

Oni aktualnie nazywają się Aff44 - ta nazwa co podałem to ich dawna nazwa. Tam niestety nie ma reflinków, dlatego też i te stawki są wyższe Smile

Mogę Ci jeszcze polecić jakieś bardziej zaufane sieci - to sobie wejdziesz i porównasz, jak chcesz to możesz napisać na priv.
Ogólnie to M2M odradzam, jest wiele problemów z nimi, też kiedyś nie wypłacili mi wielu prowizji. Ale to już też nie chce tutaj tego roztrząsać - dawna czasy, może coś się zmieniło Smile


RE: Money2Money.pl - zaakceptowane wnioski? - mike77 - 04-05-2020 12:32

(30-04-2020 13:07)wrzochal11 napisał(a):  Mogę Ci jeszcze polecić jakieś bardziej zaufane sieci - to sobie wejdziesz i porównasz, jak chcesz to możesz napisać na priv.

Czy możesz mi też polecić na priv zaufane sieci? Zarejestruje się z reflinku.

ps. dzięki za informację o Aff44 Smile


RE: Money2Money.pl - zaakceptowane wnioski? - wrzochal11 - 05-05-2020 09:59

(04-05-2020 12:32)mike77 napisał(a):  
(30-04-2020 13:07)wrzochal11 napisał(a):  Mogę Ci jeszcze polecić jakieś bardziej zaufane sieci - to sobie wejdziesz i porównasz, jak chcesz to możesz napisać na priv.

Czy możesz mi też polecić na priv zaufane sieci? Zarejestruje się z reflinku.

ps. dzięki za informację o Aff44 Smile

Zależy co chcesz polecać Smile
Napisz na priv, to zobaczę co da się zrobić


Money2money - Kamelaa - 22-05-2020 19:45

Witam mam pytanie. Czy jak wysle komus moje linki aby zalozył z nich konta bankowe to dostane za nie prowizje tak jak tylko załozy ta osoba te konto czy jak to jest? Bo nie łapie sie w tym Big Grin


RE: Money2money - twardy - 22-05-2020 20:59

Zalezy od kampanii, czasami wystarczy zalozyc konto, czasami spelnic dodatkowe warunki np: wplywy 1000zl w ciagu x miesiecy czy cos.


RE: Money2money - rachman - 23-05-2020 01:05

Warto zapisywać sobie takie wnioski. Czasem zdarzy się że nie zaliczą... Sam jestem w trakcie reklamacji jednego konta - bonusy załapałem a prowizji coś nie umieją zgłosić że założyłem konto i używam Wink
Informuj znajomych by cookies czyścili przed składaniem wniosków.


RE: Money2money - qwerty_89 - 23-05-2020 21:04

Ja ostatnio składałem reklamację, która nie została uznana, a po pewnym czasie mimo wszystko prowizja za wniosek wpadła na konto Smile


RE: Money2money - Twarzy - 15-06-2020 13:02

Nawet jak sam założysz konto czy weźmiesz pożyczkę ze swoich linków to też dostaniesz prowizje, nie jest to działanie zabronione.