Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
money2money - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: money2money (/Temat-money2money-78828)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Czy Money2Money powinno walczyć z biznesmenami z facebooka? - Soplica - 22-08-2017 22:41

(22-08-2017 22:36)radek0389 napisał(a):  Ale po co? Skoro banki płacą za takie leady, to oznacza że dla nich jest opłacalne. Jeśli dla banków to jest opłacalne, to i płacą m2m prowizje, a co za tym idzie m2m na tym zarabia. Dlatego gdzie tu logicznie myśląc mają reagować? Jak kiedyś banki przestaną "chcieć" takich leadów, to m2m wprowadzi obostrzenia i tyle, wtedy działalność, jak to ująłeś facebookowych biznesmenów zniknie w naturalny sposób, poprzez negatywną walidacją leadów.

A jeśli chodzi o legalność działań tych ludzi z fejsa to wszystko legit robią czy można to podciągnąć pod oszustwo?


RE: Czy Money2Money powinno walczyć z biznesmenami z facebooka? - twardy - 22-08-2017 22:50

"Hallo? Policja? Wojtek z facebooka nie nauczyl mnie zarabiac milionow w zamian za zalozenie 5 kont bankowych, mam screenshoty, zajmiecie sie tym czy mam isc do sadu?"

facepalm


RE: Czy Money2Money powinno walczyć z biznesmenami z facebooka? - wrzochal11 - 23-08-2017 09:06

Jedyny problem jaki tutaj mamy to to, że projekt M2M wiele osób wykorzystuje tylko dla własnych celów.. i tak jest niestety i z wieloma innymi projektami. Ilu mamy naganiaczy na jakieś hyipy, revshary? Głoszą przecież, że to biznesy na całe życie, a nieświadomi to łykają. O Dasconie już nawet nie wspomnę. Jak widać MLM, też można wykorzystać dla własnych celów.

Czy M2M na tym zarabia? Oczywiście, przecież oni też mają jakiś % z każdego produktu dla siebie. Jedynie banki mogą tutaj interweniować jeśli widzą, że dużo osób zakłada konta, a potem je zamyka. Jednak jak widać procentowo nie jest aż tak źle, skoro ciągle chcą promować swoje produkty w różnych sieciach afiliacyjnych.

Problem jest tylko taki, że są oszuści którzy szukają "jeleni", by Ci założyli sobie te kona z ICH linków, obiecując przy tym złote góry, jednak w praktyce po takim manewrze urywają kontakt. Z tym nic się nie zrobi. Każdy ma coś takiego jak swój rozum i to jedynie on może nas uchronić przed zostaniem "wycackanym" przez kogoś innego.


RE: Czy Money2Money powinno walczyć z biznesmenami z facebooka? - Wojtek574 - 23-08-2017 10:13

Twardy dlaczego akurat Wojtek? Sad xD
Przykre jest w tym to że taki pseudo biznesmen da post na fb i tabu ludzi chce w to wejść ogólnie nawet jak nie piszą że oferta jest związana z m2m może z łatwością się tego domyślić gdyż wszyscy stosują ten sam tekst trochę pozmieniany ale wydźwięk jest nadal ten sam


Money2Money - shf - 15-12-2017 17:13

Dostałem już hajsik z wniosków, ALE nie wszystkich. Więc takie pytanie gdzie mogę sprawdzić z których wniosków otrzymałem wynagrodzenie ? Czy muszę się domyślać Big Grin ? Smile


RE: Money2Money - shf - 17-12-2017 20:54

F5 !


RE: Money2Money - wrzochal11 - 17-12-2017 23:37

Panel M2M -> Statystyki -> Statystyki szczegółowe -> i tam w wynikach wybierasz "CSV", następnie pobierasz tez plik na swój komputer, otwiera on się w Exelu i tam będziesz miał informacje która kampania została rozliczona.
Swoją drogą, to polecam Ci zapoznać się z różnymi materiałami / poradnikami od M2M, warto to sobie przeczytać. Tam jest sporo rzeczy wyjaśnionych. Z takimi pytaniami to też możesz się kontaktować ze swoim opiekunem konta, który jest jakby przedstawicielem M2M.
Z pełnym szacunkiem, ale zarabianie w internecie, to jest rozwój. Trzeba czytać, szukać, sprawdzać wszystkie zakładki i samemu dociekać, a nie zawsze czekać na gotowe..


RE: Money2Money - shf - 19-12-2017 23:50

Leci rep dzięki wielkie !


RE: Money2Money - opłaca się zbieranie partnerów? - molotov25 - 13-01-2019 15:09

Czytam właśnie o drugim poziomie w M2M i jeśli dobrze rozumiem to gdy moi poleceni wygenerują w danym miesiącu 9500 zł to ja nie dostaję z tego nic?


RE: Money2Money - opłaca się zbieranie partnerów? - malena - 13-01-2019 17:31

Dlaczego? To jaką masz mieć motywacje.. ?