Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
money2money - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: money2money (/Temat-money2money-78828)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: money2money program partnerski pytanie - kernst - 01-06-2015 14:38

Potwierdzenie wypłaty, dziś weszła na konto - zlecona parę dni temu Smile podsumowując niecała godzina pracy Big Grin (+ 300zł bonusu uzyskanego pośrednio) w sumie 700zł Big Grin

Zainteresowanych zapraszam na priv - kwota zainwestowana - 0zł czas - 1h-

[Obrazek: bonus.jpg]

[Obrazek: m2m_art.jpg]


RE: money2money program partnerski pytanie - lukaswu - 01-06-2015 15:01

Ja mam grupkę kilka osób co już brali pożyczkę dosłownie wszędzie, jest jakiś pp gdzie mi zaliczą mimo, że już brali? Albo cos nowego żeby dostali? Są gotowi na wszystko.


RE: money2money program partnerski pytanie - kernst - 02-06-2015 14:47

można zarabiać nie tylko na pożyczkach, takze na otwieraniu kont bankowych i rozmowie z konsultantem Smile


Money2Money - pytanie o rejestrację - zaki0711 - 25-10-2016 22:46

Witajcie,
chce wejść w promowanie kont bankowych i prowadzeniu portalu o tym i mam pytanie odnośnie Money2Money.

Czy przy rejestracji będę musiał podać stronę na której będę promował konta jako wydawca czy nie?

Bo powiem szczerze, że strona już stoi, ale nie mam w niej za dużo treści, bo nie wiem czym uzupełnić pod promocje kont (nie mam ich oferty).

Dlatego nie wiem jak to rozgryźć i z tym ruszyć.

Pomożecie?


RE: Money2Money - pytanie o rejestrację - szykiryki - 26-10-2016 08:23

Nie musisz podawać strony.


RE: Money2Money - pytanie o rejestrację - Pan Inwestor - 26-10-2016 08:25

M2M oferuje nawet własne subdomeny do promowania, więc posiadanie własnej strony nie jest wymagane.


RE: Money2Money - pytanie o rejestrację - zaki0711 - 26-10-2016 15:45

Czyli jak się zarejestruję bez podania strony, to później będę mógł pracować jako wydawca?

Bo kończę portal związany z finansami i chciałbym pod niego podpiąć M2M.

Jednak chciałbym się wcześniej zarejestrować.


RE: Money2Money - pytanie o rejestrację - Richlook - 26-10-2016 16:19

@Pan Inwestor

M2M co prawda nie wymaga strony internetowej, ale widzę, że nie każdego przyjmują do programu. Masz jakiś sposób na przejście rejestracji bez własnej domeny?

Pozdrawiam.


RE: Money2Money - pytanie o rejestrację - adik7276 - 26-10-2016 16:31

Żeby przyjęli Twoje zgłoszenie musisz mieć jak najwięcej plusów. Zaznaczaj wszystko tak żeby działało to na Twoją korzyść nawet jeżeli jest to kłamstwo. Jak dobrze pamiętam to trzeba podać w jakich programach partnerskich się uczestniczyło - wpisz jak najwięcej nawet jeżeli w nich nie byłeś. Jeżeli pozaznaczasz wszystko dobrze to wniosek przejdzie bez problemu i dostaniesz pozytywną odpowiedz.


RE: Money2Money - pytanie o rejestrację - radek0389 - 26-10-2016 19:23

Tak jak wyżej, jeśli poda się trochę innych sieci afiliacyjnych, to uznają, że jesteś doświadczonym earnerem i będą cię chcieli przejąć od konkurencjiSmile.