Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
money2money - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: money2money (/Temat-money2money-78828)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: money2money program partnerski pytanie - mateusz2045 - 05-05-2015 19:24

ile zarobiłeś?


RE: money2money program partnerski pytanie - rachman - 06-05-2015 11:21

Cytat:Z tego co zauważyłem to na money można ładnie zarobić...
żeby taką prowizję zgarnąć jednorazowo trzeba pewnie opchnąć kredyt? w każdej sieci finansowej są kredyty i są zależne od wysokości wziętego kredytu. z doświadczenia wiem że jak nie masz pomysłu jak trafić do osób biorących kredyty lub nie masz trochę szczęścia to prędzej na mniejszych ale bardziej płynnych produktach uzbierasz ten 1600 niż jednorazowo na kredycie Wink


RE: money2money program partnerski pytanie - kernst - 06-05-2015 11:44

błąd, tutaj sam bierzesz kredyt np. na 100zł i zwracasz również 100zł za co przyznają Ci bonus ok 30 - 60zł w zależności od oferty, więc pracujesz na siebie, po więcej informacji jak zacząć w tym zarabiać zapraszam na priv Smile


RE: money2money program partnerski pytanie - mateusz2045 - 06-05-2015 11:59

A co jak nie mam 100zł xD


RE: money2money program partnerski pytanie - kernst - 06-05-2015 12:08

jak nie masz? odbierasz kredyt na 100zł (nie ruszasz ich) i zwracasz tą kwotę bez odsetek Smile


RE: money2money program partnerski pytanie - mateusz2045 - 06-05-2015 12:10

Przecież to bez sensu oni z tego zysku nie mają i jeszcze ci płacą?


RE: money2money program partnerski pytanie - kernst - 06-05-2015 12:13

to się nazywa pozyskanie klienta i bank Ci tego bezpośrednio nie płaci, jak jesteś zainteresowany to zapraszam na privSmile


RE: money2money program partnerski pytanie - nitram - 06-05-2015 12:24

Dokładnie bank czy inna instytucja wypłaca prowizję (i czekają w sumie aż zapomnisz oddać czy nie dopełnisz warunków wtedy naliczają opłaty i tak zyskują na tym).
Kwota 1600 zł o którym na poprzedniej stronie była mowa to musisz skorzystać z około 20 produktów, co żeby zrobić z głową jest rozciągnięte w czasie albo można to zrobić wszystko w jednym dniu, ale później trzeba uważać żeby na czas wszystko oddać, czy też spełnić wszystkie warunki.
Kredytu mało która firma Ci udzieli jeśli np masz 18 lat ale nie pracujesz nigdzie, nie masz udokumentowanych dochodów.
Jeśli się mylę proszę mnie poprawić.

Proszę załatwiać sprawy na forum a nie uciekać na PW, po to jest forum żeby każda osoba potencjalnie zainteresowała miała dostęp do jak największej ilości informacji.


RE: money2money program partnerski pytanie - kernst - 06-05-2015 12:58

Mam 23 lata, wciąż student i póki co odmówili mi tylko 1 kredytu, ale to z mojej winy, reszta przechodzi bez większego problemu Smile


RE: money2money program partnerski pytanie - rachman - 06-05-2015 13:39

Chciałbym zauważyć że to co opisują ostatnie posty to raczej mowa o pożyczkach. Kredyt to kredyt a pożyczka to pożyczka. Jest parę różnic dość znacznych, może nie znaczących w przypadku takich działań niemniej warto o tym pamiętać Wink

Odnośnie kwoty 1600 z poprzedniej strony było napisane że jednorazowa kwota więc myślałem że chodzi o 1 lead czy wniosek. Można taką lub większą prowizję zgarnąć np. za wzięty kredyt hipoteczny.

W opisany sposób to w prawie każdej sieci afiliacyjnej można zarabiać. Niektóre zabraniają na siebie składania wniosków ale to rzadkość. Niemniej jak się zorientują że masz same leady na siebie brane:

biorę kwotę i szybko spłacam = chodzi mi tylko o prowizję bo nie potrzebuję pożyczek

to program może się przyczepić. Radziłbym więc doczytać w regulaminie i jakoś rozłożyć takie działania w czasie. Współpracowałem z kilkoma sieciami i pytałem mailownie żeby nie było niedopowiedzeń że regulamin coś mało precyzował tą kwestię (bo wiadomo że partner z góry skazany na przegraną w ewentualnej dyskusji) i jak pamiętam niektóre sieci odpisały że blokują konta i nie wypłacają kasy za takie praktyki jeśli nie noszą one znamion naturalnego brania pożyczek. Nie wiem jak w m2m ale nie walcie wszystkiego co możliwe od razu bo to zwraca uwagę w każdym razie Wink