Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Włamanie na FireGifts - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Włamanie na FireGifts (/Temat-Wlamanie-na-FireGifts-78815)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Włamanie na FireGifts - idefikx - 26-10-2013 21:59

Boje sie o moje dane ;_;


RE: Włamanie na FireGifts - qazwsxedc - 26-10-2013 21:59

(26-10-2013 21:58)McHappy napisał(a):  Otrzymujesz 3000000 za wykonanie zadania "Dzienny zestaw pytań nr 1". Zabiorą te pkt ??

A jak myślisz?
No pewnie ,że zabiorą.


RE: Włamanie na FireGifts - supercola - 26-10-2013 22:26

@sqmany
Napisze ci tak.. Smile Pisałem do Vexa codziennie, po parę razy jak był na gadu-gadu i nie da się z nim porozumieć. On chory jakiś ? Przepraszam za takie określenie, że jest chory no ale... nie widzi, że się do niego pisze ? Przez Takashiego kiedyś informację mu podałem to podobnież Vex napisał mu, że napisze on do mnie jutro na e-maila w sprawie nagrody z restocku. I co ? Smile Nie napisał.
FIREGIFTS UWAŻAM ZA SCAM !
Dnia i godzinie : 2013-09-19, 15:46 - Dostałem informację, że moja nagroda została wysłana.
Minął ponad miesiąc, a nagrody nie widzę. Vex oczywiście nie odpisuje.
Kontakt Firegifts jest zerowy, nic nie odpisują, PO PROSTU NIC !
FIREGIFTS TO WIELKIE ZERO ! ZERO KONTAKTU ! SCAM, SCAM i Jeszcze raz SCAM !
Nie polecam nikomu się tam rejestrować .. No chyba, że lubicie nerwy Smile
Pozdrawiam moderatorów tejże strony. Szczególnie sqmanego, który jest jakimś zas***ym gimbusem za Przeproszeniem Smile
PS. Dzięki sqmany za bana do 2038r. na czacie, którego mi kiedyś wręczyłeś.


RE: Włamanie na FireGifts - sqmany - 26-10-2013 22:37

@UP
Spokojnie, wiem ,że vex nie ogarnia tak dobrze firegifts jak powinien, ale bez obrażania moderatorów i tego serwisu, gdyby to był scam to by userzy nie dostawali nagród, zazwyczaj jak się ktoś do mnie zwróci w sprawie nagrody( spokojnie nie z nerwami ) to mu pomogę i sam z vexem wyjaśnię sprawę.
P.S. Ja nigdy nie daje bez powodu spamera.


RE: Włamanie na FireGifts - Arts - 26-10-2013 23:22

Raz jakiś czas temu był koleś na ZN, który groził nie tylko innym, ale także adminowi włamem na stronę (baze danych) oraz ftp. Po tym poprosiłem admina, żeby mi dał ip komputera, gdzie bym sam się zajął pingowaniem jego neta, a tak też można. Dam sobie głowę uciąć, że to on. Jeżeli moje dane dostaną się po za odręb stronę FG to osobiście będę wiedział co mam zrobić w tym kierunku. Radzę, żeby Vex szybko opanował sytuacje, gdyż to jest bardzo poważna sprawa, nawet dla kogoś kto zrobił sobie wolne.


RE: Włamanie na FireGifts - sqmany - 26-10-2013 23:32

[Obrazek: mvtyfr.jpg]
Małe info od vexa.
@Edit
Choć w sumie nie jest to pewna informacja w 100% trzeba czekać aż vex wejdzie na GG i odpisze komukolwiek.


RE: Włamanie na FireGifts - damianus627 - 26-10-2013 23:53

Ile ten admin ma lat? Bo jego styl wypowiedzi jest dość dziwny i wygląda nieprofesjonalnie.


RE: Włamanie na FireGifts - sqmany - 26-10-2013 23:57

@UP
Dlatego właśnie coś myślę ,że jest to ten włamywacz. Pewnie próbuje siać zamęt udawając admina. A Administrator ma 20 lat +


RE: Włamanie na FireGifts - damianus627 - 26-10-2013 23:59

No to po tej wypowiedzi bym mu nie dał tyle.
Bardziej mi wygląda jak by to jakiś 15 latek napisał.


RE: Włamanie na FireGifts - sqmany - 27-10-2013 00:04

@UP
No to za pewne jest to włamywacz.