Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wolna kasa na telefonie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Wolna kasa na telefonie (/Temat-Wolna-kasa-na-telefonie-78802)

Strony: 1 2 3


Wolna kasa na telefonie - Seriously - 26-10-2013 16:25

Witam wszystkich Smile Z góry zaznaczę że jestem dość nowym członkiem forum, aczkolwiek czytam je od dłuższego czasu. Jeśli dodaje wątek w nieodpowiednim dziale, proszę Admina o przeniesienie. Ale do rzeczy. Nazbierało mi się na koncie na telefonie komórkowym 250zł. Nie mam pomysłu jak to wykorzystać, sam w miesiącu na telefon wydaje max 15zł. Macie może jakiś pomysł jak wykorzystać pieniądze zgromadzone na telefonie? Big Grin

Transfer na chomika mnie nie interesuje, o smsach "pomagam" wiem, coś jeszcze ciekawego znacie? A może wiecie jak pomnożyć te pieniądze, lub sprawić aby były one realną gotówką (o banku sms czytałem, jednak odzyskać można 1/3 środków...)


RE: Wolna kasa na telefonie - Seriously - 26-10-2013 22:49

serio nikt nie pomoże? :/


RE: Wolna kasa na telefonie - damianus627 - 26-10-2013 22:53

Możesz wymienić u kogoś (ale za 30zł SMS dostaniesz około 10zł). Możesz też wykorzystać w grach lub na jakieś usługi premium (nie chodzi o żadne subskrypcje).

Jeszcze zapytam jaka sieć?


RE: Wolna kasa na telefonie - Seriously - 27-10-2013 02:42

Heyah Smile No właśnie średnio mnie interesuje wymiana bo traci się około 1/3 środków.. Nie można tego jakoś zainwestować? I zarobić więcej, ale już realnej gotówki?


RE: Wolna kasa na telefonie - serenity - 27-10-2013 08:17

(27-10-2013 02:42)Seriously napisał(a):  Heyah Smile No właśnie średnio mnie interesuje wymiana bo traci się około 1/3 środków.. Nie można tego jakoś zainwestować? I zarobić więcej, ale już realnej gotówki?

możesz spróbować swoich sił w konkursach eska, rmffm, zetka
wtedy masz szanse na duże pomnożenie wydanych sms na konkursy


innych opcji zamiany pieniążków z telefonu jakie masz podane w temacie nie ma ( chyba, że jeszcze sprzedaż doładowania ale tutaj też cena o odpowiedni % mniejsza)


RE: Wolna kasa na telefonie - Seriously - 27-10-2013 12:50

serenity, co to znaczy sprzedaż doładowania? Załóżmy, za 10zł ile jest dla mnie?
A co do konkursów typu radio zet, rmf fm, to wydaje mi się żeby znacząco zwiększyć swoje szanse na wygrane trzebaby wydać na smsy około 2 tysięcy zł...


RE: Wolna kasa na telefonie - damianus627 - 27-10-2013 13:17

Chodzi mu chyba o sprzedaż kart doładowujących, ponieważ jak byś miał w Orange to byś mógł też przelewy SMS sprzedawać.


RE: Wolna kasa na telefonie - aero2 - 27-10-2013 13:34

Przelewy SMS w Orange już dawno nie są dostępne.
http://www.telepolis.pl/wiadomosci/koniec-przelewu-sms-w-prepaidach-orange,2,3,27683.html
Ale jak dokładnie teraz jest nie wiem, nie mam karty Orange.


RE: Wolna kasa na telefonie - Seriously - 27-10-2013 14:01

A czy przy zmianie operatora środki przechodzą?


RE: Wolna kasa na telefonie - damianus627 - 27-10-2013 14:09

Kasa nie przechodzi przy zmianie operatora.