Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukiwania nauczyciela, mistrza. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poszukiwania nauczyciela, mistrza. (/Temat-Poszukiwania-nauczyciela-mistrza-78798)



Poszukiwania nauczyciela, mistrza. - Camaxtle - 26-10-2013 14:45

Na początku chciałbym przywitać całe szanowne grono użytkowników forum Smile (jako że to mój pierwszy post)
Zdecydowałem się spróbować zdobyć trochę mamony dzięki internetowi. Przeglądam to forum od jakiegoś czasu i staram się czytać co wpadnie w oko, żeby zdobyć jak najwięcej informacji. Niestety z tego co zauważyłem to im więcej wiedzy zdobędę, tym większy mętlik robi się w głowie i tym bardziej nie ogarniam jak się zabrać za to. Mój wybór padł na PPA i firecash. Poszukuję osoby która pomoże mi wszystko jakoś poukładać i zacząć, zdobyć pierwszego $. ( do tej pory 0,8$ na imgtiger -.- ) . Mam cierpliwość, ogromną motywację i prawie nieograniczony czas, bo jestem zajęty około 5h lub mniej dziennie, więc śmiem zadeklarować że dam z siebie wszystko aby osiągnąć cel. Z góry dziękuję za odpowiedzi Smile


RE: Poszukiwania nauczyciela, mistrza. - TastemanPL - 26-10-2013 17:15

Polecam pana Dawida głównego mentora FC. Najlepszy człowiek na tym miejscu jakiego znam. Całe moje zarabianie to jego zasługa Smile


RE: Poszukiwania nauczyciela, mistrza. - surfer0700 - 26-10-2013 17:20

Zapraszam do tematu:
http://zarabiam.com/Temat-Szukasz-mentora-Zajrzyj-59806

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.