Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z Youtube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Problem z Youtube (/Temat-Problem-z-Youtube-78795)

Strony: 1 2


Problem z Youtube - Mksiak - 26-10-2013 13:33

Tydzień temu wstawiłem na yt dwie nowe nisze. Dałem je jako niepubliczne. Trzy dni temu zmieniłem na publiczne i w ogóle nie ma ich w wyszukiwarce facepalm Trochę się wkurzyłem i dwa dni temu wrzuciłem kolejny filmik tym razem od początku publiczny i dzisiaj rano był na 7 liście (co w ogólemnie przeraża Undecided, bo powinien być znacznie wyżej) a dzisiaj spadł na 9 co jest dla mnie totalną bzdurą Rolleyes Pomoże mi ktoś i wytłumaczy o co chodzi?


RE: Problem z Youtube - Slasher1 - 26-10-2013 13:47

Ja mam coś takiego od tygodnia ze yt wgl nie przetwarza filmów wrzucam robie opis itp. po 2-3 dniach jest w yt tylko niekiedy wbija od razu


RE: Problem z Youtube - MixKosa - 26-10-2013 14:30

Jeszcze nie słyszałem o tym aby po trzech dniach nie było filmu w wynikach, u mnie to po 12-24h jest w wyszukiwarce YT, a powiedz czy dodawałeś bardzo dożo wyświetleń, like, komentarzy?


RE: Problem z Youtube - Mksiak - 26-10-2013 14:35

Tak około 10 k views i 100 lików


RE: Problem z Youtube - Slasher1 - 26-10-2013 14:51

Ja nie dodawałem nic, no chyba ze 10 like i 10 komentow.


RE: Problem z Youtube - MixKosa - 26-10-2013 15:25

To nie dożo dodałeś, jeśli film jest dostępny i można go oglądać przez link weź ping pość z dwa razy ale nie z tego samego serwisu do tego, nabij z kilka wyświetleń, komentarzy oraz like tak aby YT wiedziało ze jest jakieś zainteresowanie, to z reguły powinno pomóc ale po 10 godz trzeba działać jeśli filmu dalej nie ma w wyszukiwarce.


RE: Problem z Youtube - Mksiak - 26-10-2013 15:31

Czyli filmiki usunąć i wgrać od nowa? I jak wgrać ping? Bo jesteś drugą osobą co mi to mówi, a ja nie wiem o co chodzi pokerface


RE: Problem z Youtube - MixKosa - 26-10-2013 16:51

Zrób to co napisałem na PW i będzie działać.


RE: Problem z Youtube - ascanio - 26-10-2013 22:00

Żeby filmik szybko się zaindeksował, to warto wrzucić link do niego na FB lub Twittera.


RE: Problem z Youtube - Mksiak - 27-10-2013 11:04

Filmik jest w wyszukiwarce, ale stale spada w pozycji, a nabijam views, like nie wiem o co chodzi. Przy filmiku w wyszukiwarce nawet nie ma podane liczby wyświetleń