Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program Sezonowy UWAGA !! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: Program Sezonowy UWAGA !! (/Temat-Program-Sezonowy-UWAGA-78785)

Strony: 1 2


Program Sezonowy UWAGA !! - pireq - 26-10-2013 10:41

Witam,
Z góry przepraszam za stresujący tytuł ale zapewne inaczej wiele osób by tutaj nie zajrzało.

Chciałbym zwrócić się z ogromną prośbą do wszystkich użytkowników Easysuba obecnych na forum. Oczywiście niektóre osoby kumają więc nie kieruje tego do nich.

Proszę was przestańcie do jasnej chol*** spamować wszędzie gdzie popadnie linkami do meczu który będzie dopiero o 18 (jesli sie nie myle)
Czesc z was już o 1 w nocy zaczęła spamować.. Powiedzcie mi jaki jest tego sens? Wiem, że w internecie jest dużo debili ale kto wejdzie wam na tą transmisje o godzinie 10/11 i się zarejestruje? na pewno ktoś będzie czekał tyle godzin na transmisje...

Psujecie nie tylko Swoje zarobki ale też wielu innych osób..
Zacznijcie spamować na godzinę może dwie przed meczem i zrozumcie to, że jeśli nawet ktoś nałapie kilka osób które z tego skorzystają o godzinie 11 to do godziny 18 szybko się rozniesie wieść że to fake. Pozatym "pozostało wolnych miejsc 58" o godzinie 11? wcale nie stwarza to podejrzeń..

Tak więc proszę o trochę rozumu i zauważenie faktu, że to nie jest jakiś wyścig pod tytułem "kto więcej zaspami"
Chcecie zarabiać kase to róbcie to z rozsądkiem!



Nie kieruję tego do wszystkich, kierują to do tych laików. Jeśli ktoś poczuł się urażony wybaczcie, liczę na zrozumienie.


RE: Program Sezonowy UWAGA !! - lapribbi - 26-10-2013 10:47

Wiesz ludzie co spamują już od wczoraj(bo już 5 minut po powstaniu programu był spam) takie osoby mają z głową no trudno za to określenie ale taka prawda co wam ludzie da spamowanie od wczoraj to trzeba mieć nieźle z głową. A potem wielki płacz ooo ja zarobiłem tylko 10 zł a ja wcale nic a ja 15 dlaczego dlatego ze spamujecie gdzie popadnie i ile popadnie po pierwsze nie spamuje się z góry na dół z jednym linkiem bo osoba która to zobaczy taki spam powie ten to ma z gar em wystarczy jeden komentarz /wpis i tyle i sie spamuje max 10 min przed meczem i w trakcie meczu :/ a nie już wczoraj powodzenia tak mądrym osobą tylko nie wyć wieczorem że nic wam nie wpadło


RE: Program Sezonowy UWAGA !! - szamus200 - 26-10-2013 11:02

Programy sezonowe powinny być tylko dla tych którzy zarabiają duże sumy na tym serwisie lub osób które długo współpracują z easysub.


RE: Program Sezonowy UWAGA !! - 4midable - 26-10-2013 11:03

(26-10-2013 11:02)szamus200 napisał(a):  Programy sezonowe powinny być tylko dla tych którzy zarabiają duże sumy na tym serwisie lub osób które długo współpracują z easysub.

W 100% zgadzam się


RE: Program Sezonowy UWAGA !! - Majka - 26-10-2013 11:05

(26-10-2013 11:02)szamus200 napisał(a):  Programy sezonowe powinny być tylko dla tych którzy zarabiają duże sumy na tym serwisie lub osób które długo współpracują z easysub.

albo dodawany 2 godz przed zdarzeniem. Tłumaczenie nic nie da i tak będą spamować za szybko bojąc się, że nie zdążą.


RE: Program Sezonowy UWAGA !! - szykiryki - 26-10-2013 11:06

Najlepszym rozwiązaniem byłoby najprawdopodobniej wypuszczanie przez samo Easysub tego typu programów na max. 3 godz. przed konkretną transmisją (mogliby dzień wcześniej wysłać jedynie info, że taki program będzie dostępny)...W innym razie ZAWSZE znajdą się użytkownicy, którzy będą sądzić, że im szybciej wypromują, tym więcej zarobia :|


RE: Program Sezonowy UWAGA !! - daniel42na - 26-10-2013 11:14

Dajcie spokój... niech sobie robią, krew sie chyba nie poleje Lol. Każdy jakoś zaczynał, oni prędzej czy później uświadomią sobie że marnują tylko swój czas i zbastują.


RE: Program Sezonowy UWAGA !! - A$AP - 26-10-2013 11:22

(26-10-2013 11:02)szamus200 napisał(a):  Programy sezonowe powinny być tylko dla tych którzy zarabiają duże sumy na tym serwisie lub osób które długo współpracują z easysub.

Mogą być dla wszystkich, tylko powinny być dodawane tak jak piszą przedmówcy na 2-3h przed transmisją jakiegoś tam zdarzenia


RE: Program Sezonowy UWAGA !! - mickej2501 - 26-10-2013 13:08

Że tacy ludzie wogole się za to biorą -wulgaryzm- innym zarobek a sami zarobią po 10zł Wink


RE: Program Sezonowy UWAGA !! - boob92 - 26-10-2013 13:29

No nic nie robicie. Ale mówienie że mają coś nie tak z głową to też przesada. Po prostu w pewnym wieku myślenie boli...

Najgorsze nie jest to, że spamują na dzień przed, tylko że czasami w jednym komentarzu ten sam link wklejają kilkadziesiąt razy. Za to trzeba pogratulować przede wszystkim facepalm