Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy MYŚLISZ że ludzie wolą bardziej filmy streamować czy pobierać ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Czy MYŚLISZ że ludzie wolą bardziej filmy streamować czy pobierać ? (/Temat-Czy-MYSLISZ-ze-ludzie-wola-bardziej-filmy-streamowac-czy-pobierac-78782)

Strony: 1 2 3


Czy MYŚLISZ że ludzie wolą bardziej filmy streamować czy pobierać ? - HardCoreSex - 26-10-2013 08:58

No Witaj !
Pytanie takie jak w temacie,
załóżmy że mam jakiś film 700 mb którego jeszcze nigdzie nie ma,
i robię do niego bloga... Jak myślicie - czy pobieranie tego zniechęca ? Ludzie by woleli bardziej obejrzeć na stronie ?

I takie pytanie bonusowe - Co ile odświerzają wyniki wyszukiwarki filmów na youtube? Bo 2 dni temu zmieniłem opis filmiku i do dzisiaj jest niezmieniony...

Bardzo zależy mi na TWOJEJ opini,
tak więc zapraszam do dyskusji !

Pozdrawiam. Heart


RE: Czy MYŚLISZ że ludzie wolą bardziej filmy streamować czy pobierać ? - TastemanPL - 26-10-2013 10:56

1.Wydaje mi się że ludzie wolą obejrzeć sobie na stronie niż pobierać.
2.Nie ma określonego czasu na to raczej nie powinno przekraczać 2-3 dni ale czasami jest to robione szybciej czasem wolniej.


RE: Czy MYŚLISZ że ludzie wolą bardziej filmy streamować czy pobierać ? - MixKosa - 26-10-2013 11:24

(26-10-2013 08:58)HardCoreSex napisał(a):  No Witaj !
Pytanie takie jak w temacie,
załóżmy że mam jakiś film 700 mb którego jeszcze nigdzie nie ma,
i robię do niego bloga... Jak myślicie - czy pobieranie tego zniechęca ? Ludzie by woleli bardziej obejrzeć na stronie ?

I takie pytanie bonusowe - Co ile odświerzają wyniki wyszukiwarki filmów na youtube? Bo 2 dni temu zmieniłem opis filmiku i do dzisiaj jest niezmieniony...

Bardzo zależy mi na TWOJEJ opini,
tak więc zapraszam do dyskusji !

Pozdrawiam. Heart

Z tego co wiem to kilka dni przed premierą filmy można pobierać za free typu. chomikuj, torrenty. Ale możesz próbować zależy jak jest popularny ten film i czy jest duża konkurencja i czy dasz radę wybić się ponad konkurencje, co do YT to opisu to zmienia się on po kilku min lub godz nie to trwa to dłużej jak 1-2 h no chyba że coś manipulowałeś tak bardzo że YT musi zweryfikować twój film.


RE: Czy MYŚLISZ że ludzie wolą bardziej filmy streamować czy pobierać ? - bodek7654 - 28-10-2013 20:21

niestety filmy to duza konkurencja i problemy z wypromowaniem filmu [ lamanie praw autorskich ],
albowiem ja Ci powiem tak ze na filmach tak sie nie zarabia jak na streamingu koncertow sam obecnie na tym zarabiam, zespołow jest co nie miara praktycznie co 2-3 dni jakis koncert , tylko nie tych najbardziej popularnych wlasnie tutaj po swoim doswiadczeniu wiem ze tych pobran niema najlepiej zespoly srednio niszowate popularne w malych regionach lub najlepiej jak swiezo wychodzace i spiewajace tematyke milosna wtedy fanki gwarantowane a co za tym idzie chca ogladac wszystkie koncerty swoich idoli, problem z popularnymi zespolami jest taki ze ogolnie ludziom sie on juz przejada pomalu, piosenki mozna latwo dostac i poogaldac inne koncerty np bieber 5 ostatnich koncertow pod rzad zainteresowanie srednie i pobran 2 no normalnie szkoda czasu na takie bajery , dlatego tutaj przydatnymi narzedziami jest strona last.fm ktora pratycznie posiada info o kazdym koncercie i jego wykonawcu rosnacej popularnosci oraz najczestrzych regionach odsluchiwania , nie okłamujmy sie ale glownie celuje sie w USA reszta swiata to juz bariera jezykowa poszczegolnego panstwa. kasiora w zaleznosci od popularnosci danego koncertu i jego dostepnosci
co mozna latwo sprawdzic na google trends i wybrac te obiecujace , a z filmami daj se siana
po 1. yt usunie ci swoj trailer za lamanie praw , dailymotion tak samo , 2 filmy juz na drugi dzien po premierze mozna sciagac z torentow wiec poco ktos mialby placic,
taka moja opinia powodzenia live streaming to latwiejsza praca niz hacki, ale trudniej trafic w nisze ,


RE: Czy MYŚLISZ że ludzie wolą bardziej filmy streamować czy pobierać ? - Szaman1644 - 28-10-2013 20:25

1. Według mnie dużo osób jednak ogląda online, ale ja na przykład wolę pobrać Smile


RE: Czy MYŚLISZ że ludzie wolą bardziej filmy streamować czy pobierać ? - v3XeR - 28-10-2013 20:39

1. Ja wolę online


RE: Czy MYŚLISZ że ludzie wolą bardziej filmy streamować czy pobierać ? - kuleczka91 - 28-10-2013 20:42

Ja wolę pobrać, bo wolę mieć w film w jak najlepszej jakości (oczywiście jaka na dany czas istnieje), nie lubię oglądać online, bo jeszcze są limity no i jakość filmów gorsza ;p


RE: Czy MYŚLISZ że ludzie wolą bardziej filmy streamować czy pobierać ? - damianus627 - 28-10-2013 20:50

Ja też wolę pobrać. Zawsze lepsza jakość, a online czasem przytnie.


RE: Czy MYŚLISZ że ludzie wolą bardziej filmy streamować czy pobierać ? - RejTom - 28-10-2013 21:47

Mnie się wydaje że jednak duża grupa ludzi woli oglądać online. Bo przeważnie jeśli mają chęć na obejrzenie to tak spontanicznie i nie chce mi się czekać na pobranie, nawet tych 10-15 minut. A także dużo osób nie pobiera bo obawia się wirusów, dlatego wybierają streamy.


RE: Czy MYŚLISZ że ludzie wolą bardziej filmy streamować czy pobierać ? - CreepyUploader - 28-10-2013 21:56

Ja wole sciągaćSmile