Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Proszę o pomoc. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Proszę o pomoc. (/Temat-Rozwiazane-Prosze-o-pomoc-7878)



[Rozwiązane]Proszę o pomoc. - DragoN707 - 29-05-2010 11:26

Mam Kilka pytań odnośnie LOCKERZ.com Big Grin

1. Mam Z-list'e. Jakie mam przywileje? (nie licząc tego że mam podwójne PTZ)

2.Czy to prawda że Restock jest pod koniec każdego miesiąca? Jeżeli tak to w jakich godzinach? Ponieważ nie załapałem się na majowy a chciałem zamówić sobie Ipod Touch 3g 8GB.

3.Czy to prawda że w dziale SHOP przedmioty zakupione, wysyłają tylko na terenie USA?

4.Czy w czasie Restock używaliście jakis botow? Jeżeli tak to jakie? i czy za nie mozna dostać bana? czy lepiej wpisywac ręcznie? Tongue

5.Mam napisane tak przy nie ktorych filmikach: This video may not be available in certain regions. [ Ten film wideo może nie być dostępna w niektórych regionach. ] DLACZEGO? Tongue

Z góry dziękuje za pomoc Big Grin


RE: Proszę o pomoc. - Marczyk - 29-05-2010 11:42

1. Z-listerzy dostają upominki, kiedyś to były koszulki, w wakacje zaczną wysyłać nowy upominek. Niestety nikt nie wie co to jest, lockerz tylko potwierdziło że będą to wysyłać drogą mailową. Kolejnym zaletą są restocki, na które mają tylko dostęp Z-listerzy, był jeden taki, ale nie mogę zapewnić że będą jeszcze takie.
2. Tak to prawda, a czas zależy jaki restock organizują:
General dla wszystkich użytkowników: od ok 21:00 od 01:00
International dla reszty swiata z reguły od 18:00 do 23:00
Jednak bardzo trudno jest odp. na to pytanie bo restock może być w każdej chwili od czasu kiedy pojawi się regulamin. Godz. podałem Ci, w których mieściły się godz. poprzednich restocków. A co do Ipoda, bardzo trudno go zdobyć - jest jedną z najbardziej obleganych rzeczy.
3. Ta, prawda, ale lockerz zapewniło że nagrody zaczną wysyłać na świat kiedy uporają się z cłem - kiedy to będzie, nie wiemy.
4. Osobiście bota nie używałem. Radzę zerknąć do działu Poradniki, lub Bota i Makra. Zresztą używanie botów grozi banem i anulowaniem nagrody. Polecam Autofila.
5. Owe filmiki są dostępne tylko dla mieszkańców Ameryki, można je obejrzeć przez zmianę proxy, ale nie polecam bo lockerz może się doczepić i anulować Ci zamówioną nagrodę.


RE: Proszę o pomoc. - DragoN707 - 29-05-2010 11:44

Dziękuje za pomoc. + poleciał Big Grin


[Rozwiązane][Rozwiązane]Proszę o pomoc. - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.