Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
EasySub Szukam Pomocy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: EasySub Szukam Pomocy (/Temat-EasySub-Szukam-Pomocy-78776)



EasySub Szukam Pomocy - marcin_111 - 25-10-2013 23:36

Witam,
potrzebuje pomocy w zarobieniu paru stów na EasySub, nie zależy mi na jakimś bogactwie, potrzebuje akurat trochę kasy. Szukam kogoś kto się zna na tym jak na easysubie zarobić i mi w tym pomoże. Oczywiście część dochodów oddaje w ramach podziękowania za pomoc, ile to tylko zależy od tego ile sobie zażyczy mój mentor, mi zależy tylko na jakichś dwóch stówach a nawet i stówa będzie dobra. Sam oczywiście próbowałem zarobić metodą ogólnego spamu, na chatach, na facebooku. Używałem różnych linków, lecz to co osiągnąłem w ciągu 3 dni to 388 wejść i tylko jedna, jedyna rejestracja. Proszę o kontakt kogoś kto jest chętny mi pomóc. Pozdrawiam, Marcin


RE: EasySub Szukam Pomocy - dawid327 - 26-10-2013 00:24

wątpię , że ktoś się zgłosi , nikt nie chce robić sobie konkurencji , musisz sam wziąć się do pracy i trochę pogłówkować , ja mam ten sam problem Xpokerface


RE: EasySub Szukam Pomocy - redock - 26-10-2013 08:59

Nigdzie nikt Ci nie poda miejsc do spamu. Nawet w PPA nie dają gotowych nisz, musisz sam myśleć Smile


RE: EasySub Szukam Pomocy - adam064732 - 26-10-2013 10:34

Wiem jaki to jest ból gdy nie wiesz jak tutaj zarobić a inni wyciągają po 75-200 zł dziennie (mówię tutaj o takiej średniej)
Gdy zaczynałem z pp.easysub to nawet nie pytałem się o pomoc ponieważ była to tylko strata czasu, który wolałem wykorzystać szukając coś samemu. Tobie radzę zrobić to samo Wink