Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jakiego programu użyć - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Jakiego programu użyć (/Temat-Jakiego-programu-uzyc-78773)



Jakiego programu użyć - Zloty - 25-10-2013 23:11

Witam

Chciałbym się od was dowiedzieć jakiego programu trzeba użyć aby uzyskać taki efekt jak na poniższym filmie.

[my-youtube width=425 height=344]http://www.youtube.com/watch?v=5TfTkRsVmjY[/my-youtube]


RE: Jakiego programu użyć - Tidus - 25-10-2013 23:14

Żadnego nadzwyczajnego efektu tu nie widać, mógłbyś podpowiedzieć o co dokładnie chodzi?


RE: Jakiego programu użyć - Zloty - 25-10-2013 23:29

Na przykład o to że na filmiku przybliżony jest miejsce gdzie wpisujemy adres strony.
Dzięki temu dokładnie widać na jaką stronę trzeba się zalogować aby pobrać plik.

Na filmiku robione jest przybliżenie za każdym razem gdy się coś pisze.
Dodatkowo jest fajny efekt że okienko hacka jest pokazane pod kątem.

No i ostatnie to logo które jest pokazane na filmiku

W jakim programie te wszystkie rzeczy można zrobić ??


RE: Jakiego programu użyć - Tidus - 25-10-2013 23:36

Camtasia Studio.

Wszystkie przybliżenia czy te nagrywania pod kątem powinny być się w zakładce Zoom (jakoś tak), a logo to import media, wybierasz logo i ustawiasz na timeline wraz z nagranym filmikiem.

end


RE: Jakiego programu użyć - Zloty - 25-10-2013 23:37

Dzięki wielkie
Posiadam Camtasie i nie wiedziałem że można to tam zrobić Smile

Z przybliżaniem i oddalaniem sobie poradziłem

Nie wiem jak zrobić aby nagrywać pod kątem Sad


RE: Jakiego programu użyć - bodek7654 - 26-10-2013 09:24

efekty takie i jeszcze lepsze mozesz uzyskac w programie sony vegas np wersji pro 9


RE: Jakiego programu użyć - Asghatoon - 27-10-2013 18:26

(25-10-2013 23:37)Zloty napisał(a):  Dzięki wielkie
Posiadam Camtasie i nie wiedziałem że można to tam zrobić Smile

Z przybliżaniem i oddalaniem sobie poradziłem

Nie wiem jak zrobić aby nagrywać pod kątem Sad

Wątpię żeby camtasia miała taki efekt, sam jej używam i nie widziałem... Tak jak wyżej musiałbyś użyć Sony Vegasa ale nie 9 tylko 11 bo jak masz sie za coś brac to nie tylko dla jednego efektu a 11 jest nowsza i posiada lepsze opcje itd itp Lub ewentualnie Adobe After Effects, naprawdę dobry program ale do zwykłych filmików z niszą nie opłaca się go pobierać i ogarniać....


RE: Jakiego programu użyć - Scoobyx - 27-10-2013 18:50

@UP: no to widocznie źle go używałeś, bo jak robiłem filmy, to nie raz tworzyłem różne cuda w Camtasii. Wystarczy umieć obsługiwać dany program i można skleić film z multum efektów. Camtasia jest łatwa w użyciu, więc nie powinieneś mieć z nią problemów.


RE: Jakiego programu użyć - Zloty - 28-10-2013 15:01

Dziękuje bardzo za pomoc

Poradziłem sobie w Camtasia Studio
Program ma duże możliwości trzeba tylko umieć go wykorzystaćź Smile

Temat myślę że można zamknąć Smile


Jakiego programu użyć - Admin - 28-10-2013 17:23

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.