Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Czas do następnego LFE$ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Czas do następnego LFE$ (/Temat-Zamkniety-Czas-do-nastepnego-LFE-7874)



[Zamknięty]Czas do następnego LFE$ - Yanke$ - 29-05-2010 10:10

Witajcie drodzy Forumowicze ! Wink

Mój pomysł polega na tym, aby w zakładce z LFE$ (/ptc.php) wyświetlał się czas do następnego możliwego kliknięcia. Co Wy na to ? Big Grin


RE: Czas do następnego LFE$ - Tidus - 29-05-2010 10:15

Robiłem temat pt. Licznik i chodziło mi o to samo. Nie umiem robić skryptów więc nie zrobię ,a Admin napisał ,że nie ma czasu czy coś takiego..


RE: Czas do następnego LFE$ - Yanke$ - 29-05-2010 10:16

No dobra, to temat do usunięcia. Big Grin


RE: Czas do następnego LFE$ - Admin - 30-05-2010 12:00

Ta poki co mam sesje na uczelni i dosyc napięty grafik, więc osobiście nie znajde czasu na napisanie tego.

Przenosze.


RE: Czas do następnego LFE$ - Xkoniak - 30-05-2010 13:17

Mogę podać zarysy skryptu na taki odlicznik.

Pozdrawiam


RE: Czas do następnego LFE$ - ledo - 30-05-2010 14:58

Podaj, podaj. Bardzo się to przyda, bo nigdy nie ogarniam kiedy moge kliknąć.


RE: Czas do następnego LFE$ - Yanke$ - 30-05-2010 16:23

TAK ! Postawię Ci dwa plusy Wink Ogromnie Ci się to przyda...


RE: Czas do następnego LFE$ - Xkoniak - 30-05-2010 16:46

Ten skrypt jest nie dokończony nie działa poprawnie więc chciałem go dać Adminowi żeby dokończył i stawił na forum :-)


RE: Czas do następnego LFE$ - Yanke$ - 30-05-2010 16:47

No to Admin tego nie zrobi i plusów nie będzie Big Grin


[Zamknięty][Zamknięty]Czas do następnego LFE$ - Killer - 19-03-2011 10:05

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.