Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bit Visitor - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bit Visitor (/Temat-Bit-Visitor-78706)

Strony: 1 2


Bit Visitor - dorbiel - 24-10-2013 22:06

Bit Visitor- zarabiaj bitcoinsy

Na tej stronce nie zakładamy konta, wystarczy podać Bitcoin Address naszego portfela (najlepiej ten który podaliśmy w Coinad), logujemy się i klikamy. Reklama wyświetla się przez 5 minut, aby nam zaliczyło musimy kliknąć „DALEJ” po prawej stronie u góry. I tak do wyczerpania reklam. Po uzbieraniu 100 uBTC bitcoiny automatycznie przelewane są na konto.
za klik - " Payment sent every 100 uBTC " - ( jest to b. wysoka stawka ( 1BTC 200$)
wypłaty - co godzinę
minus - czas reklam 5 min.
plus - nie trzeba się patrzeć w reklamy (możemy robić sobie coś na innej stronie)


LINK DO REJESTRACJI: http://www.bitvisitor.com/?ref=1NVeTSRunqwg8Lcwwfu81QcmrjicPPQaF8

CZYSTY LINK: : http://www.bitvisitor.com/



RE: Bit Visitor - kolorpurpury - 24-10-2013 22:11

Potwierdzam - wypłacają Smile


RE: Bit Visitor - serenity - 24-10-2013 22:13

(24-10-2013 22:11)kolorpurpury napisał(a):  Potwierdzam - wypłacają Smile

a jakieś potwierdzenie w postaci screen potwierdzające ich wypłacalność ?
bo słowne jakoś nie bardzo mnie przekonuje ....


RE: Bit Visitor - kolorpurpury - 24-10-2013 22:18

Powiem Ci, że niestety to nie możliwe.. Przynajmniej z portfela z jakiego ja korzystam. Jak zaczynałem zbierać BTC to korzystałem na początku tylko z tej strony i pojawiały się na moim koncie wypłaty po ponad 100 uBTC Niestety na portfelu nie mam informacji z jakiego serwisu jest która wypłata, bo mam tylko numery transakcji Sad Ale po kwotach jakie wypłacam wiem z jakich stron dostaję wypłaty i jeszcze ani razu się nie naciąłem na jakiś SCAM Smile Bardzo chętnie przedstawiłbym dowód ale nie mam możliwości Sad


RE: Bit Visitor - serenity - 24-10-2013 22:20

(24-10-2013 22:18)kolorpurpury napisał(a):  Powiem Ci, że niestety to nie możliwe.. Przynajmniej z portfela z jakiego ja korzystam. Jak zaczynałem zbierać BTC to korzystałem na początku tylko z tej strony i pojawiały się na moim koncie wypłaty po ponad 100 uBTC Niestety na portfelu nie mam informacji z jakiego serwisu jest która wypłata, bo mam tylko numery transakcji Sad Ale po kwotach jakie wypłacam wiem z jakich stron dostaję wypłaty i jeszcze ani razu się nie naciąłem na jakiś SCAM Smile Bardzo chętnie przedstawiłbym dowód ale nie mam możliwości Sad

nie ma dowodu to nie ma wiarygodności wypłacalności
bez dowodu ślepo na słowo nie zapisuje się nigdzie


RE: Bit Visitor - dorbiel - 24-10-2013 22:47

Jak wypłacę to zamieszczę dowód, ale wiem że w 100% jest wypłacalny, jak ktoś ma inne zdanie to jego sprawa.


RE: Bit Visitor - serenity - 24-10-2013 22:52

nie wiem czy można zamieszczać linki na forum prowadzące do konkurencyjnego forum
a samo forum to zbyt dobrej opinii nie posiada "w sieci" i nazwę trup z powodów kilku
dowód z tego forum dla mnie nie jest żadnym dowodem


RE: Bit Visitor - hertia - 25-10-2013 03:58

Strona wypłacała przynajmniej wtedy jak korzystałem parę miesięcy temu przelew szedł tydzień moim zdanie mało opłacalne no chyba że kurs btc bardzo (szybciej niż teraz) podskoczy coś jak typowy surf im dłużej siedzisz tym mniej dostajesz:O

Po za tym " Payment sent every 100 uBTC " - ( jest to b. wysoka stawka ( 1BTC 200$) żeby zdobyć 1BTC wiesz ile musisz zbierać ubtc pare miesiecy;/ non stop;p


RE: Bit Visitor - zarabiacz123 - 03-11-2013 22:28

Teraz przelew chodzi szybko, a 100uBTC to wcale nie jest dużo - pierwsze 100 nabiłem u nich kilka dni temu, zanim portfel BTC mi się zsynchronizował, pieniądze już były...


RE: Bit Visitor - Yogii - 03-11-2013 22:34

100 ubt to jest jedna tysieczna 1btc