Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypłata z kwietnia na STP Dzsiaj - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Wypłata z kwietnia na STP Dzsiaj (/Temat-Wyplata-z-kwietnia-na-STP-Dzsiaj-78695)



Wypłata z kwietnia na STP Dzsiaj - Pentas - 24-10-2013 19:20

Witam

dzsiaj dostałem wypłate z kwietnia na STP w kwocie 230usd

Szlak mnie zaraz trafi prędzej miałem partiala na 1032usd(dostalem z niego w kwietniu 100usd i mialo być teraz dokonczenie tego partiala z kwietnia ale bb omineło partiala bo by musiało wyplacic 932usd to wolalao wyplacic nastepnego partiala w kwocie 230usd.

BB wypłaciło ale to skandla jak wypłaca, robi pozory ze niby ale ciagle wyplaca grosze lub wcale

Piszcipe czy ktos tez tak dostał


RE: Wypłata z kwietnia na STP Dzsiaj - damianus627 - 24-10-2013 19:26

Wypłacili pewnie dlatego żeby ludzi pomyśleli iż płacą. Zobaczymy jak dalej będzie.


RE: Wypłata z kwietnia na STP Dzsiaj - Verb22 - 24-10-2013 20:49

szczęszciarz..


RE: Wypłata z kwietnia na STP Dzsiaj - Optimist - 27-10-2013 01:31

I tak masz dobrze xD.

Znajomy ma 120K USD do wypłacenia, pozdro ;]

Ja tylko 3K Tongue

W październiku miało wyjść coś nowego! Ale, wiecie, trzeba im dać miesiąc, dwa na opóźnienia zawsze Wink Jak to z nimi bywa... Heh.


RE: Wypłata z kwietnia na STP Dzsiaj - serenity - 27-10-2013 08:11

(24-10-2013 19:26)damianus627 napisał(a):  Wypłacili pewnie dlatego żeby ludzi pomyśleli iż płacą. Zobaczymy jak dalej będzie.

wypłacili coś wybiórczo by nowi wpłacili bo przecież płacą
zwykłe zagranie z ich strony by zielonych naciągnąć na wpłaty


ja czekam 8 miesięcy na 11 k i raczej już nie liczę na to, że zobaczę swoje $
zarobiłam kilka k$ w bb więc jestem w zysku ale na większy zysk z tego programu już nie liczę


RE: Wypłata z kwietnia na STP Dzsiaj - iFelky - 27-10-2013 16:51

A większość wciąż łudzi się, że bannersbroker, wcale nie są scamem i odzyskają swoje pieniądze. Ha - cóż za naiwność, ja skończyłem zabawę i stres związany z tym programem przeszło pół roku temu, jak to mawiają - frycowe się płaci. Wink


RE: Wypłata z kwietnia na STP Dzsiaj - kleomenes - 27-10-2013 17:57

No cóż Pentas, masz fart Big Grin Gratuluję.


RE: Wypłata z kwietnia na STP Dzsiaj - economic - 08-12-2013 16:43

[font=Trebuchet MS]
Inwestuję na rynku nieruchomości od ponad 5 lat. Cały czas usilnie poszukuję dobrego programu partnerskiego, transparentnego, wiarygodnego. Czasem mam wrażenie, że to utopia jak poszukiwanie św. Gralla albo bursztynowej komnaty. Mimo, wszystko życzę wytrwałości.
Zainwestowane w BB-1300$
Zlecone do wypłaty- 2000$
Zwrot z inwestycji- 0$