Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty][Restock]Potwierdzenia / Anulacje nagród z majowego restocku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Otrzymane Potwierdzenia Nagród (/Forum-Otrzymane-Potwierdzenia-Nagrod-6)
+------ Dział: Restock (/Forum-Restock-126)
+------ Wątek: [Zamknięty][Restock]Potwierdzenia / Anulacje nagród z majowego restocku (/Temat-Zamkniety-Restock-Potwierdzenia-Anulacje-nagrod-z-majowego-restocku-7867)

Strony: 1 2


[Zamknięty][Restock]Potwierdzenia / Anulacje nagród z majowego restocku - MotorniczyTramwaju - 29-05-2010 07:11

Wklejajcie swoje screeny, zobaczymy ile się uzbierało tego Smile

Moja SZUFLA Big Grin Huh

[Obrazek: potwierdzenieshuffle.jpg]


RE: Potwierdzenia / Anulacje nagród z majowego restocku - Marczyk - 29-05-2010 08:42

A mi potwierdzili Nano =]
Nie chce mi się wklejać screena, bo wygląda tak samo jak u kolegi wyżej.


RE: Potwierdzenia / Anulacje nagród z majowego restocku - Bielak - 29-05-2010 10:09

Mi potwierdzili snowboard Wink


RE: Potwierdzenia / Anulacje nagród z majowego restocku - BartuS - 29-05-2010 10:19

ŻAL... Zamówiłem Shuffle, odjeło ptz, a dziś wchodzę, mam spowrotem ptz, bez 60, a na mailu tapetka stoi... ŻALL


RE: Potwierdzenia / Anulacje nagród z majowego restocku - `Floower! - 29-05-2010 10:46

hah, współczuje tym co coś zamówili , a teraz mają odwołane nagrody.
Nie wiem jak ale nie brałem udziału w restocku bo już sobie leżałem w łózku i do tego telefon mi się ładował i nie słyszałem potwierdzenia... ale dziś wchodzę na lockerz i patrze z jakiej paki mam prawie 3000 ptz , jak przed restockiem miałem ledwo 2200 ptz ;D


RE: Potwierdzenia / Anulacje nagród z majowego restocku - LooK731 - 29-05-2010 11:34

Mi dziś przyszło potwierdzenie na grę Dark Void Big Grin


RE: Potwierdzenia / Anulacje nagród z majowego restocku - damianowrz - 29-05-2010 13:12

@up
mnie również Smile


RE: Potwierdzenia / Anulacje nagród z majowego restocku - SupeRLokeR - 29-05-2010 13:21

Cytat:ŻAL... Zamówiłem Shuffle, odjeło ptz, a dziś wchodzę, mam spowrotem ptz, bez 60, a na mailu tapetka stoi... ŻALL
Rozumiem cie... tez tak mialem na kwietnowym
A wszystkich gratuluje!!!


RE: Potwierdzenia / Anulacje nagród z majowego restocku - Plomien - 03-06-2010 13:52

potwierdzenie iPoda Toucha 64gb ^^

[Obrazek: 1zq8u2g.jpg]
Smile


RE: Potwierdzenia / Anulacje nagród z majowego restocku - BartuS - 03-06-2010 13:55

Nom. Gratz. Zwłaszcza iToucha 64gb ;d szykuj 400zł na vat i cło ;d