Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Anulowana nagroda - majowy restock - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: Anulowana nagroda - majowy restock (/Temat-Anulowana-nagroda-majowy-restock-7865)



Anulowana nagroda - majowy restock - Gacus - 29-05-2010 00:02

Zgarnąłem 50$ PP na majowym restocku i dostałem dziś takiego maila ;/

Cytat:
Dear Lockerz Member:

We're writing about your recent redemption request. We've reviewed your order and are unable to fulfill your redemption request. We've found some issues with your account, which may include a lack of legitimate PTZ or a violation of our Terms. We are deducting points from your account as a penalty.

Thank you!

The Lockerz Crew

Mniej więcej zrozumiałem o co im chodzi. I teraz prośba do was, by ktoś przetłumaczył mi maila do nich Wink

"Witam
Moje konto jest czyste, nie mam żadnych fake kont, na restocku nie miałem żadnych niedozwolonych programów oraz nie oglądałem filmików nie dla mojego regionu (USA), Moje poprzednie 2 nagrody dostałem, nie było przy nich żadnych komplikacji. Jeszcze raz proszę sprawdzić moje konto."

Dziękuje z góry za przetłumaczenie i pozdrawiam.


RE: Anulowana nagroda - majowy restock - cpr - 29-05-2010 05:59

Hey
My account`s free of any cheats. I don`t have any fake accounts, I wasn`t using any unauthorized programs and I also didn`t watch the films that weren`t able to my region. I`ve received my last two gifts without any problems. So please check my account again.


RE: Anulowana nagroda - majowy restock - Gacus - 29-05-2010 16:22

Jeszcze raz dzięki, masz + Wink