Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Pytanie] Hurtowe Kupowanie Kont - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: [Pytanie] Hurtowe Kupowanie Kont (/Temat-Pytanie-Hurtowe-Kupowanie-Kont-78642)

Strony: 1 2


[Pytanie] Hurtowe Kupowanie Kont - Boniekk - 23-10-2013 13:55

Witam, mój kolega z klasy znalazł jakąś stronke gdzie hurtowo kupuje konta steam na których aktywowany jest counter strike 1.6 i sprzedaje je z zyskiem ok. 5 zł na allegro.
Pytałem się go skąd kupuje te klucze lecz on nie chce powiedzieć.
Chciałbym się spytać czy ktoś ma namiary na stronki oferujące cokolwiek co można sprzedać drożej na allegro (Chodzi mi głównie o konta lub keye), jeżeli ktoś ma prosiłbym o napisanie jej tutaj w temacie lub na pw.

Z góry dzięki.


RE: [Pytanie] Hurtowe Kupowanie Kont - badii - 23-10-2013 13:57

humble bundle - tak się to chyba pisze :]


RE: [Pytanie] Hurtowe Kupowanie Kont - Boniekk - 23-10-2013 14:04

Humble bundle mnie raczej nie interesuje bo to nie jest stronka co sprzedaje hurtowo ;d, ale masz reputa ;d


RE: [Pytanie] Hurtowe Kupowanie Kont - badii - 23-10-2013 14:14

zawsze może kupywać hurtowo po najniższej cenie na allegro i sprzedawać je z zyskiem Wink


RE: [Pytanie] Hurtowe Kupowanie Kont - karatorq - 25-10-2013 09:45

Myślisz, że ktoś zdradzi Ci interes?

Zawsze możesz kupić hurtem po 10zł konta od firmy sprzedającej na allegro - a jest taka, po czym sprzedać za 15zł. Masz z tego około 4,70 na rękę, bo założę się,że nie masz DG,18lat.
Rozliczyć też się nie umiesz, ale w sumie po co Ci to.


RE: [Pytanie] Hurtowe Kupowanie Kont - RejTom - 25-10-2013 18:47

Wyczyść sobie skrzynkę i zgłoś się na PW bo myślę, że mam coś co Cię zainteresuje.


RE: [Pytanie] Hurtowe Kupowanie Kont - karatorq - 28-10-2013 11:01

Ma sposób za 40zł sprzedaż jakiś kont kit wie jakich ( nie egofiles itp) zarobic okolo 300-400 zl. Problem w tym, ze mowi legalne, niby ze warto miec DG. Gdy wyliczlem ze nawet 200zl na czysto sie nie zarobi + poprosilem o fakture to zdziwiony z jakiej paki fakture, a no tkaiej ze jesli legalne i firma chce cos kupic to raczej faktura, to jeszcze bardziej zdziwiony, nawet ja pomijajac, pytalem 3 razy o jakie konta jakies zblizenie do tematu, to ani razu nie uslyszalem o co chodzi. Tak się obrzuyl gdy powiedzialem ze jakis bubel w worku ze palnal tekscik typu: nie to nie

Po prostu szuka by naciagnac kogos na 40zl, nie warto. do tego jakis swiezak.


RE: [Pytanie] Hurtowe Kupowanie Kont - RejTom - 28-10-2013 15:03

Mówiłem Ci że to jedynie forma dorobienia. Czasami użytkownicy poszukują metody która pozwoli im zarobić w tej granicy. Po drugie nie oczekuj, że będę Ci wszystko opowiadał, skoro od tego masz poradnik. Czy jak idziesz na film do kina to w kasie opowiadają Ci cały żebyś wiedział czy jest dobry?
Oburzyłem się bo nie rozumiem jak bez jakiejkolwiek znajomości tematu możesz określić, że to jest bubel i jeszcze tę opinię wygłaszać publicznie.
Świeżakiem możesz nazywać siebie, jakbyś był na innych forach to byś mnie znał i wiedział ze nigdy nikogo nie oszukałem, a z wieloma osobami robiłem interesy. Dotychczas nie korzystałem z tego forum, a to nie oznacza że jestem świeżakiem.
Na koniec, to Ty do mnie pisałeś i mam prawo sam zadecydować czy chcę Ci sprzedać poradnik czy nie. Stąd moje "nie to nie" Nikogo do niczego nie zmuszam.


RE: [Pytanie] Hurtowe Kupowanie Kont - karatorq - 08-11-2013 08:21

Ja napisałem z ciekawości co oferujesz...
Chłopcze jesteś tu świeżo więc świeżak.

A co do Twojego porównania, owszem dają mi trailer i wiem na co idę lub chociaż opis.
A ty co dałeś? to nie są konta typu egofiles, ale są konta.
Co to za interes?
dowiesz sie jak kupisz..
no ok kot w worku czyli bubel.
nie zmuszasz? przecież nawet nie nalegam.. strata pieniędzy..


RE: [Pytanie] Hurtowe Kupowanie Kont - fotka_buyer - 21-11-2013 15:53

najlepiej kup jedno konto na allegro, automat prześle Ci kod i przeanalizuj dokładnie e-maila którego dostałeś, pogoogluj, może coś znajdziesz