Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PPC - jaki serwis ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: PPC - jaki serwis ? (/Temat-PPC-jaki-serwis-78640)

Strony: 1 2


PPC - jaki serwis ? - Felek11 - 23-10-2013 11:42

Witam, szukam serwisu, który będzie płacił mi za każde kliknięcie w link czy baner z unikalnego adresu IP.
Ważne aby nie trzeba było klikać żadnych przycisków typu "SKIP AD" oraz aby wypłaty były dość często.
Wpadłem na pewien pomysł jak wygenerować spory ruch i chciałbym go przetestować, jeżeli będzie można na nim zarobić oczywiście znajdziecie opis w poradniku za jakiś czas Idea

Pozdrawiam


RE: PTC - jaki serwis ? - MrocznyKILL - 23-10-2013 11:45

Jeśli to nie jest ruch nabijany z jednego kompa przez jakiś program lecz są to wejścia realnych osób możesz wy testować na Sejfiku PTP multi


RE: PTC - jaki serwis ? - serenity - 23-10-2013 11:50

(23-10-2013 11:45)MrocznyKILL napisał(a):  Jeśli to nie jest ruch nabijany z jednego kompa przez jakiś program lecz są to wejścia realnych osób możesz wy testować na Sejfiku PTP multi

tylko z sejfik jest mały problem ...

(23-10-2013 11:42)Felek11 napisał(a):  oraz aby wypłaty były dość często.


Pozdrawiam
bo wypłaty w sejfiku są po miesiącu i kilku dniach czekania a raczej nie szuka strony w której będzie zbierał cały miesiąc i po zleceniu czekał jeszcze kilka dni na pieniądze


RE: PTC - jaki serwis ? - Felek11 - 23-10-2013 11:52

A jakie są te stawki? Ruch będzie realny, a odwiedziny unikalne Smile

Jest jakaś firma która zapłaci ponad 0,01$ za 1 wejście unikalne ?
słyszałem o clicksure, ale nigdzie oczywiście nie ma informacji po polsku.


RE: PTC - jaki serwis ? - MrocznyKILL - 23-10-2013 11:58

0.2 kredyta za UV z pl oraz 0.005 za wejście z poza polski... jeśli to wejścia z jakiejś www i będą względnie wartościowe pogadam z adminem może uda się wrzucić do akceptowanych serwisów dzięki czemu byłby 1 kredyt za wejście... Przelicznik to 1,70zł za 1000 kredytów

Wypłaty są co miesiąc jak napisał serenity zawsze pomiędzy 1 a 7 dniem każdego miesiąca


RE: PTC - jaki serwis ? - Felek11 - 23-10-2013 12:07

w Linkbucks chyba dostanę więcej? Jednak to nie jest nadal to za 1000 wejść z USA płąci tylko 4.42$, ale chyba dostaję też pieniążki za każde wyświetlenie baneru ? Smile
Bardzo by mnie interesowała jakaś firma która zapłąci mi 10$ za 1000 wejść i by było pięknie tylko czy taka istnieje?


RE: PPC - jaki serwis ? - Felek11 - 23-10-2013 14:53

adfoc.us jeszcze płaci? słyszałem że da się stamtąd usunąć przycisk skip ad


RE: PPC - jaki serwis ? - Felek11 - 23-10-2013 18:05

Chyba znalazłem. Jest nim adlock.in Smile I teraz pytanie: Płaci on jeszcze?


RE: PPC - jaki serwis ? - SPARTAN-117 - 23-10-2013 18:23

(23-10-2013 18:05)Felek11 napisał(a):  Chyba znalazłem. Jest nim adlock.in Smile I teraz pytanie: Płaci on jeszcze?

Poszukaj na zagranicznych forach, pewnie są jakieś tematy o tym serwisie.


RE: PPC - jaki serwis ? - poczmail - 23-10-2013 19:17

Felek, skąd dokładnie pochodzi Twój ruch? Jeśli z jakiejś witryny, bądź sieci społecznościowej, bez problemu możesz załatwić sobie stawki na poziomie <5 centów za pojedynczy klik. Oczywiście jeśli nie jest to ruch motywowany.