Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
zmiana w szablonie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: zmiana w szablonie (/Temat-zmiana-w-szablonie-78633)



zmiana w szablonie - Danysuw - 23-10-2013 00:59

Przeszukalem sporo stron z szablonami do WP, ale nie znalazlem niestety tego czego szukalem. Mam domene i serwer. Chcialem zrobic strone skladajaca sie tylko z tla i okienka na tekst na srodku strony. Niestety moja wiedza o HTML jest dosc mala, wiec zdecydowalem sie zainstalowac WP i z edytowac jakis sciagniete theme. I tu pojawia sie pytanie, jest mozliwosc otrzymania takiego efektu (przyklad)? badz zostawic sam slaider na srodku ? Cos w stylu wizytowki (z 4 stronami).


RE: zmiana w szablonie - MrsLadyDoris - 23-10-2013 09:49

Napisz do mnie, pw czy na e-mail, co dokładnie chcesz ( możesz nawet narysować na kartce jaki chcesz układ i zeskanować), to na dniach zrobię Ci pod WordPressa szablon. Grafikę masz, w razie czego pod szablon?


RE: zmiana w szablonie - zaple - 23-10-2013 10:04

Przecież standardowy szablon twenty ten bez sidebaru i headera doskonale się do tego nadaje.


RE: zmiana w szablonie - Danysuw - 23-10-2013 20:40

MrsLadyDoris niestety nie mam Sad

Dokladnie to cos takiego chcialbym uzyskac LINK Tylko, ze zamiast na dole 5, to 4 odnosniki


RE: zmiana w szablonie - socialblur - 05-12-2013 08:37

Napisz do mnie, mogę Ci to zrobić za rozsądną cenę. PW albo mail