Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
zarabianie na chomikuj.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: zarabianie na chomikuj.pl (/Temat-zarabianie-na-chomikuj-pl-78616)

Strony: 1 2


zarabianie na chomikuj.pl - pietruch78 - 22-10-2013 18:50

Witam!
W związku z tym, że po przez chomikuj.pl można zarobić na Firecash.
Zarobiłem tam niedawno ok 4$ co nie pozwala mi zrezygnować.

Już Wam tłumaczę jak to robię:
Daję możliwość bezpośredniego pobrania hacka z chomikuj jest on zapakowany w archiwum na hasło i owe hasło trzeba pobrać z firecash. Staram się być oryginalny min. tworzę własną grafikę w gimpie, napisy, obrazki itp.
Stworzyłem reklamę i udostępniam ją pod popularnymi chomikami, jest ona ładna, przejrzysta i nie amatorka. Licznik wejść wskazuję, że mam od września 105 wejść, co od tygodnia daję 3-5 wejść dziennie. Staram się uczyć od innych.
Nie będę się rozpisywał za bardzo co jeszcze zrobiłem.

Do rzeczy. Jak zwiększyć konserwację na chomiku, popularność? impreza


RE: zarabianie na chomikuj.pl - barto - 22-10-2013 20:36

bądźmy szczerzy, chomik = masowy spam. zainwestuj pare zł w bota. Dodatkowo normalna promocja youtube + link do chomikuj.
PS. Dawniej też używałem chomika, problemem jest że można wyrwać szybko bana.


RE: zarabianie na chomikuj.pl - hertia - 23-10-2013 03:35

Tak chomik to raczej szybki ban nie oszukujmy się sam tam spamowałem i nawet wiadomości reklamowe zapraszające na konkretny chomik dostają od konkurencji ;/ taki fajny nagłówek w pw Możliwa Próba Oszustwa a co dopiero inne linki do ppa i easysub wyślecie wiadomość do kilkuset kont ale przyjdzie ban na konto za czerpanie korzyści finansowych z konta.


RE: zarabianie na chomikuj.pl - bolo9797 - 23-10-2013 05:57

Bo po 200-300 pw/rozmowach zmiana na inne konto Wink


RE: zarabianie na chomikuj.pl - pietruch78 - 23-10-2013 08:31

Kurde nie straszcie mnie z tym banem Smile
Wrzuciłem 30 starannie dopracowanych nisz i o banie nie ma mowy. A tak w ogóle to gdzie możn tego bota kupić? Mam jeden na dysku, ale nie działa prawidłowo


RE: zarabianie na chomikuj.pl - konrad123456789 - 23-10-2013 12:56

chomiczkuj.pl


RE: zarabianie na chomikuj.pl - bolo9797 - 23-10-2013 14:25

Postaram sie dzisiaj wystawic na forum.


RE: zarabianie na chomikuj.pl - pietruch78 - 23-10-2013 14:49

(23-10-2013 14:25)bolo9797 napisał(a):  Postaram sie dzisiaj wystawic na forum.

Dziękować!

(23-10-2013 12:56)konrad123456789 napisał(a):  chomiczkuj.pl

Fajnie! tylko szkoda, bo hasło można otrzymać posiadając konto vip.


RE: zarabianie na chomikuj.pl - hertia - 23-10-2013 15:29

U mnie pierwszy ban był na 4 dni ale po rozmowie z suportem zdjęli mi go już po 2 dniach. Co do bota z chomikczkuj.pl to działał dość dobrze dopóki był w rekach tego pierwszego założyciela projektu a po sprzedaży przynajmniej ja zauważyłem różnicę wolnej działał i częściej się wieszał nie wiem jak jest teraz!


RE: zarabianie na chomikuj.pl - draksone - 23-10-2013 16:19

zarobilem jakies 90$ dokladnie tą metodą,ale zbanowali mi przy okazji 2 czy 3 konta co szybko zniechęca bo co narobisz reklam to zaraz cie ktos podkonfi i banik i od nowa.