Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Problem] Mspartners problem z weryfikacją oczekujących pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: [Problem] Mspartners problem z weryfikacją oczekujących pieniędzy (/Temat-Problem-Mspartners-problem-z-weryfikacja-oczekujacych-pieniedzy-78611)

Strony: 1 2


[Problem] Mspartners problem z weryfikacją oczekujących pieniędzy - krkox12 - 22-10-2013 18:06

Witam! Od 4 dni czekam na oczekiwaną kwotę 5,25$ w serwisie mspartners, i nadal nie zostały one zaakceptowane, żebym mógł zlecić wypłatę. Czy mógłby mi ktoś poradzić co zrobić? Ja sam nwm, bo napisałem do nich i oni odpisali, że muszę kilka dni odczekać... Proszę o pomoc Smile


RE: [Problem] Mspartners problem z weryfikacją oczekujących pieniędzy - surfer0700 - 22-10-2013 18:11

Nic. Musisz czekać. Ja najdłużej na weryfikacje pieniędzy czekałem 14 dni.


RE: [Problem] Mspartners problem z weryfikacją oczekujących pieniędzy - krkox12 - 22-10-2013 18:12

(22-10-2013 18:11)surfer0700 napisał(a):  Nic. Musisz czekać. Ja najdłużej na weryfikacje pieniędzy czekałem 14 dni.

Dziękuję, a najkrócej ile czekałeś?


RE: [Problem] Mspartners problem z weryfikacją oczekujących pieniędzy - poczmail - 22-10-2013 19:32

Przy okazji, minimum do wypłaty wynosi 10$ z tego, co się orientuję, więc musisz jeszcze trochę dozbierać.


RE: [Problem] Mspartners problem z weryfikacją oczekujących pieniędzy - surfer0700 - 22-10-2013 19:36

(22-10-2013 18:12)krkox12 napisał(a):  
(22-10-2013 18:11)surfer0700 napisał(a):  Nic. Musisz czekać. Ja najdłużej na weryfikacje pieniędzy czekałem 14 dni.

Dziękuję, a najkrócej ile czekałeś?

Najkrócej bodajże 2 dni. Ale zdarzyło się to tylko raz. Później coraz dłużej. Na wypłatę czekam już dwa miesiące, także mspartners to serwis dla bardzo cierpliwych earnerów.


RE: [Problem] Mspartners problem z weryfikacją oczekujących pieniędzy - krkox12 - 22-10-2013 19:40

(22-10-2013 19:32)poczmail napisał(a):  Przy okazji, minimum do wypłaty wynosi 10$ z tego, co się orientuję, więc musisz jeszcze trochę dozbierać.
Mam dokładnie z zaakceptowanymi 10,25 więc nie muszę już zbierać Big Grin


RE: [Problem] Mspartners problem z weryfikacją oczekujących pieniędzy - hertia - 23-10-2013 03:39

Napisz jeszcze razSmile trochę ich pomęczysz ale może twoja kolejka do weryfikacji się skróci.


RE: [Problem] Mspartners problem z weryfikacją oczekujących pieniędzy - Asghatoon - 24-10-2013 12:34

To i tak jest śmieszne jak oni akceptują te wejścia.. Większość mam z dwóch stronek i raz akceptują a raz nie... Wydaje mi się, że oni nawet nie sprawdzają tych wejść tylko mają program który losowo odrzuca np 60% wejść w zależności od tego ile ich bylo bo im miałem mniej tym więcej akceptowali... A teraz z 14$ zaakceptowali 6...


RE: [Problem] Mspartners problem z weryfikacją oczekujących pieniędzy - krkox12 - 24-10-2013 14:42

(24-10-2013 12:34)Asghatoon napisał(a):  To i tak jest śmieszne jak oni akceptują te wejścia.. Większość mam z dwóch stronek i raz akceptują a raz nie... Wydaje mi się, że oni nawet nie sprawdzają tych wejść tylko mają program który losowo odrzuca np 60% wejść w zależności od tego ile ich bylo bo im miałem mniej tym więcej akceptowali... A teraz z 14$ zaakceptowali 6...

Właśnie dzisiaj, zostały zaakceptowane pieniądze... Załamałem się, bo z zarobionych oczekujących 5,35$, mam tylko 0,70$! Czyli można powiedzieć, że mam za rejestrację 5$ i jeszcze zarobione które się bardzo zmniejszyły Sad Nwm, czy mi się nadal opłaca tam pracować...


RE: [Problem] Mspartners problem z weryfikacją oczekujących pieniędzy - hertia - 26-10-2013 05:15

Mnie to zastanawia jak reklamujecie ten program żeby 10$ zbierać tydzień albo dwa tygodnie i jeszcze odrzuca wam z tego 90% ? na jakiś gimbach tu nie chodzi o kliknięcia i ich ilość tylko ile z tego wykona akcji zarejestruję się w tym kasynie wpłaci tam pieniądze:O pisze to już któryś raz ale widocznie wolcie tracić czas;/

Najprostszy sposób zarabiani na tym to np FB i potrzebne nam konto albo i nie z imieniem MATEUSZ oraz ten obrazek
http://www.zarabiajpieniadze.com/transakcje_full.jpg
późnej zamiast tracić czas na spamowanie czyjś fan page wybieramy zakładki grupy i szukamy odpowiednich grup czyli nie Cycki coś, Głosiki na FB tylko np Ogłoszenia, Biznes MLM itd i tam spamujemy...