Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dwa szybkie pytania. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dwa szybkie pytania. (/Temat-Dwa-szybkie-pytania-78599)



Dwa szybkie pytania. - TastemanPL - 22-10-2013 14:49

Witam ma dwa pytania.
1. Co może mi grozić za użycie w materiale promocyjnym (chodzi mi tu dokładnie o filmik na yt) fejkowego smsa. Czyli wysyłam sobie na numer sms o treści np. Twój kod to 0001 i pokazuje go jako potwierdzenie.
2.Czy jeżeli nic nie podpisywałem chodzi mi tu o portale Fires i FireCash. To dostanę jakieś kwity do rozliczenia? Czy będę szarym człowiekiem i nikt o mnie nie będzie wiedział?


RE: Dwa szybkie pytania. - daniel42na - 22-10-2013 14:58

(22-10-2013 14:49)TastemanPL napisał(a):  Witam ma dwa pytania.
1. Co może mi grozić za użycie w materiale promocyjnym (chodzi mi tu dokładnie o filmik na yt) fejkowego smsa. Czyli wysyłam sobie na numer sms o treści np. Twój kod to 0001 i pokazuje go jako potwierdzenie.
Takie samo oszustwo jak całe ppa oparte na fake contencie, trudne do udowodnienia, mało prawdopodobne ukaranie za coś takiego.

Cytat:2.Czy jeżeli nic nie podpisywałem chodzi mi tu o portale Fires i FireCash. To dostanę jakieś kwity do rozliczenia? Czy będę szarym człowiekiem i nikt o mnie nie będzie wiedział?
Rozliczasz sie sam i nie dostajesz nic od nich, z tego co wiem firecash oferuje umowe o dzieło jeśli chcesz i zarobisz odpowiednią kwote ale oczywiście nie ma takiego przymusu.


RE: Dwa szybkie pytania. - TastemanPL - 22-10-2013 15:58

Dzięki Smile


Dwa szybkie pytania. - Artinesse - 02-03-2018 17:50

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.