Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wszystkie filmy usunięte - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Wszystkie filmy usunięte (/Temat-Wszystkie-filmy-usuniete-78593)

Strony: 1 2


Wszystkie filmy usunięte - kamiluspl - 22-10-2013 11:49

Ręce opadają chodź nie wiele tak naprawdę moje filmiki mi dawały bo jakoś nie potrafiłem ich wybić wysoko chodź dodawałem wyświetlenia i komentarze stopniowo i starałem się dobrać jak najlepsze słowa kluczowe to nic szczególnego nie osiągnąłem.

Mam dość youtube, nie potrafię dobrze wybić się z niego. Potrzebuję pomocy w wybiciu strony w google ma z 12 -13 wejść z google tygodniowo.
PPA uczę się od ponad 3 miesięcy i moje wyniki są marne.
W sumie zarobiłem prawie 70$.

Podsumowując, niech ktoś mi pomoże stworzyć ruch na mojej stronie którego tak bardzo potrzebuję, jestem na skraju załamania Smile


Zamówiłem na fiver ręczne dodanie do 150 katalogów o wysokim pr. po 15 dziennie mineło 7 na razie brak efektów. Czekam (już 5 dni) na akceptacje pozycjonowania 10 słów za 22$ na firecash.org


RE: Wszystkie filmy usunięte - hutas22 - 22-10-2013 14:46

tak to jest z youtube niestety ostatnio dosc duzo usuwa mi lecaily filmiki nawet po 30 000 tys wysweitlen ktore staly po 3-4 miesiace ostatnio niestety youtube to nadal dobra kasa z ppa niestety bardzo czesto usuwaja filmiki


RE: Wszystkie filmy usunięte - Qwik - 22-10-2013 14:51

Zmieniaj ip,czyść przeglądarkę,jedno konto czyli jeden filmik.

Na wypozycjonowanie strony trzeba czekać ale nie spodziewaj się efektów za 5$ i to pozycjonowanie od firecash też cudów nie daję.


RE: Wszystkie filmy usunięte - daniel42na - 22-10-2013 15:03

-Oprócz tego co wyżej zainstaluj sobie ccleaner i czyść cookies z Adobe Flash przed każdym logowaniem na konto z filmem.
-Filmy wrzucaj z innej przeglądarki niż korzystasz na codzień.
-Dodawaj avatary do kont yt.
-Wrzucaj filmy jako niepubliczne, promuj je troche i dopiero gdy nabijesz je wyświetleniami,like i komentarzami zmien status na publiczny - te słabo nabite filmy padają duzo szybciej.


RE: Wszystkie filmy usunięte - kamiluspl - 22-10-2013 15:12

Dzięki za odpowiedzi jednach ciałbym dowiedzieć się coś więcej lub poznać jakąś ofertę pozycjonowania. Ponieważ promowanie filmów też kiepsko mi szło p pare tyś wyświetlen popularne tagi kilka - klikanaście komentarzy wyświetlenia trwające prawie cały film. Efekt 4-5 strona 4 -8 wejść na bloga z 1 filmu dziennie.

Z waszych rad skorzystam jak znajde jakieś mało konkurencjne nisze.


RE: Wszystkie filmy usunięte - comanche - 22-10-2013 15:34

A tagi kopiujesz od innych czy swoje wymyslasz?


RE: Wszystkie filmy usunięte - Qwik - 22-10-2013 15:35

(22-10-2013 15:34)comanche napisał(a):  A tagi kopiujesz od innych czy swoje wymyslasz?

Nie ma żadnego znaczenia tym bardziej ze tagów już nie widać.


RE: Wszystkie filmy usunięte - comanche - 22-10-2013 15:36

Ale pod tekstem z opisem i linkami dodaje sie extra tagi. I w zaleznosci jak je dobieram, tak pozycja filmu sie zmienia.


RE: Wszystkie filmy usunięte - kamiluspl - 22-10-2013 18:04

tagi dobieram sam ok 8 -10 korzystając z google trends. A jeśli chodzi o extra tagi to kopiuje trochę od jednego trochę od drugiego.

comanche pisałeś na pw ale nie mam jeszcze 10 postów więc nie moge odpisać.
Zrobie to tutaj: nie nie korzystałem mógł byś mnie wprowadzić i powiedzieć ile tobie to daje?

Czekam nadal na wskazówki odnośnie SEO.

Jestem dalej na dnie więc nie mam nic do stracenia i dużo do zyskania. Szybko się mnie firecash nie pozbędzie ;p


RE: Wszystkie filmy usunięte - comanche - 22-10-2013 18:25

Cytat:Jestem dalej na dnie więc nie mam nic do stracenia i dużo do zyskania. Szybko się mnie firecash nie pozbędzie ;p

Jak tak piszesz to masz jak w banku ze bedzie wkrotce dobrzeWink

A co do FB to warto tam pospamowac, naprawde troszke grosza wpada mi rowniez z Facebooka. No i jak nie masz fanpag strony to stworz, to cie bardziej uwiarygodni