Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowa kawa w McDonald - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Darmowa kawa w McDonald (/Temat-Darmowa-kawa-w-McDonald-78586)

Strony: 1 2


Darmowa kawa w McDonald - Fajka - 22-10-2013 02:00

[Obrazek: KQQ2ahW.png]
Od dzisiaj do 4 listopada w czasie śniadań w McDonald można wziąć darmową kawę. W przypadku, gdy dany MC nie ma śniadań akcja trwa do godziny 10:30 w pn-pt oraz do godz. 11 w sb-ndz.
Uczestnik Akcji ma prawo do otrzymania małej kawy gratis wyłącznie spośród niżej wymienionych:
a) mała kawa czarna;
b) mała kawa z mlekiem;
c) małe cappuccino;

Regulamin: http://www.mcdonalds.pl/assets/pdf/Regulamin-Akcji-Promocyjnej-Kawa-Gratis-22-10-04-11.pdf


Odp: Darmowa kawa w McDonald - Gremquen - 22-10-2013 08:30

Właśnie siedzę w Mc i popijam.

Dzięki Smile

Wrócę do domu to dam Ci rep'a

Wysłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2


RE: Darmowa kawa w McDonald - serenity - 22-10-2013 08:37

nie mają dobrej kawy w ogóle a macu więc wciskają za darmo bo wielu nie chce za te siki które w ogóle koło kawy nie stały płacić


RE: Darmowa kawa w McDonald - kacpros - 22-10-2013 21:22

Wchodzę to maca biorę kawę i wychodzę nic nie kupując?


RE: Darmowa kawa w McDonald - dnr - 22-10-2013 21:51

(22-10-2013 21:22)kacpros napisał(a):  Wchodzę to maca biorę kawę i wychodzę nic nie kupując?

Tak to działaSmile


RE: Darmowa kawa w McDonald - visin - 22-10-2013 22:37

(22-10-2013 08:37)serenity napisał(a):  nie mają dobrej kawy w ogóle a macu więc wciskają za darmo bo wielu nie chce za te siki które w ogóle koło kawy nie stały płacić



Skd takie stwierdzenie z tego co ja wiem w macu maja dobra firmowa kawe dostepną w wielu "restauracjach" maja porzadne ekspresy i jak na mc to prawidlowo i higienicznie parza w nim kawe


RE: Darmowa kawa w McDonald - serenity - 22-10-2013 22:41

(22-10-2013 22:37)visin napisał(a):  
(22-10-2013 08:37)serenity napisał(a):  nie mają dobrej kawy w ogóle a macu więc wciskają za darmo bo wielu nie chce za te siki które w ogóle koło kawy nie stały płacić



Skd takie stwierdzenie z tego co ja wiem w macu maja dobra firmowa kawe dostepną w wielu "restauracjach" maja porzadne ekspresy i jak na mc to prawidlowo i higienicznie parza w nim kawe

no to niestety źle wiesz
dobra kawa, dobrej jakości ziarno 10 g kosztuje od 70 euro w górę więc jeśli umiesz liczyć to oblicz sobie jaki koszt kawy na sztuki wychodzi i to jest wtedy kawa

takie same siki masz w restauracjach jak i w macu
tak jak pisałam - te siki nawet koło dobrej jakości kawy nie stały Smile
to co kupujesz w sklepach pod nazwą prima i inne "kawy" to powstające z mielonych ziaren najgorszego i najtańszego gatunku i cena mówi swoje jaka to "kawa" szumnie i pospolicie nazywana kawą


RE: Darmowa kawa w McDonald - sfojsky - 23-10-2013 14:38

Skorzystałem dzisiaj, polecam! Jerk


RE: Darmowa kawa w McDonald - tollusiek - 24-10-2013 21:12

Również skorzystałem, wziąłem sobie kapucyno. Jutro również skoczę tym razem do innego MC Syfa. Repucik leci, serdecznie pozdrawiam Smile


RE: Darmowa kawa w McDonald - kacpros - 25-10-2013 19:48

Skorzystałem Smile