Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Podatek EasySub - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: Podatek EasySub (/Temat-Podatek-EasySub-78558)

Strony: 1 2


Podatek EasySub - dandanielo - 21-10-2013 16:53

Witam zarobie w tym miesiacu na easubie i fires.pl około 400 zł do konca miesiąca , mam sie z tego rozliczyc ? Czy na koniec roku?.
Jak jest najlepiej? Mam iść do urzedu skarbowego powiedziec że zarobiłem tyle i chce sie rozliczyc ?


RE: easysub - surfer0700 - 21-10-2013 16:56

Oficjalnie z każdej zarobionej złotówki powinieneś się rozliczyć.
Skoro masz "okazjonalny" i nieregularny dochód, to sugeruję abyś rozliczał się co rok. Czyli teraz rozliczenie przypadnie Ci na początek 2014 roku, później 2015 itd.

Aby się rozliczyć musisz wypełnić odpowiedni PIT, jeżeli sam nie jesteś w stanie go wypełnić, idź do księgowej, zapłać jej ~35 PLN, wtedy zrobi to za Ciebie. Następnie wybierasz się do US w Twoim mieście, podchodzisz do odpowiedniego okienka, oddajesz PIT i tyle. Czekasz na zwrot, albo na informację o konieczności dopłaty.


RE: easysub - dandanielo - 22-10-2013 14:36

noo dobrze a jak przekrocze 3091 ten próg np.za miesiac ?Smile to lepiej iść np.pod koniec listopada do urzędu i sie rozliczyc tak ? Smile


RE: easysub - sqmany - 22-10-2013 15:13

Z tego co wiem to na Fires można podpisać umowę dzięki której serwis będzie za ciebie odprowadzał podatek, nie wiem jak na easysubie jest, musiałbyś się spytać admina.


RE: easysub - dandanielo - 22-10-2013 15:31

zadzwoniłem do osoby która prowadzi biuro podatkowe i powiedziała mi dosłowenie że jezeli jestem osoba nie pracująca i nie posiadam dizałalnosci gospodarczej nie musze płacic podatków.Jeżeli natomiast moje kwoty przekroczą 10 000 tys -20 000 tys z miesięcznie wtedy US może sie do mnie przyczepic i zapytac skad posiadam tak duże kwoty.Ona mi powiedziała tak , że osoby na allegro sprzedaja na miesiac np.rzecz za 1600 zł i tez nie musza sie rozliczac powiedziała to Uwaga na własnym przykładzieSmile Ale jeżeli chodze do pracy zarabiam 2-3 tys zł i jeszcze uzyskuje dochody z internetu to jestem zobowiązany płacic podatki.A i najlepiej prosze tego nie komentowac jezeli ktos ma problem z tym zadzwoncie i pogadajcie i sie dowiecie.


RE: easysub - Rafiks1992 - 22-10-2013 16:22

super ze tak to dziala, czyli jak widac osoby ktore zarobia na tym z 1000zl nie musza wysylac pitow Tongue


RE: easysub - Admin - 22-10-2013 16:30

(22-10-2013 15:31)dandanielo napisał(a):  zadzwoniłem do osoby która prowadzi biuro podatkowe i powiedziała mi dosłowenie że jezeli jestem osoba nie pracująca i nie posiadam dizałalnosci gospodarczej nie musze płacic podatków.Jeżeli natomiast moje kwoty przekroczą 10 000 tys -20 000 tys z miesięcznie wtedy US może sie do mnie przyczepic i zapytac skad posiadam tak duże kwoty.Ona mi powiedziała tak , że osoby na allegro sprzedaja na miesiac np.rzecz za 1600 zł i tez nie musza sie rozliczac powiedziała to Uwaga na własnym przykładzieSmile Ale jeżeli chodze do pracy zarabiam 2-3 tys zł i jeszcze uzyskuje dochody z internetu to jestem zobowiązany płacic podatki.A i najlepiej prosze tego nie komentowac jezeli ktos ma problem z tym zadzwoncie i pogadajcie i sie dowiecie.


No to idioci mogą zamknąć biuro, skoro operują taką wiedzą, bo to co wypisałeś to stos bzdur, w każdym calu. Bardziej prawdopodobne jest że nie zrozumiałeś co do Ciebie mówią lub po prostu kłamiesz impreza


RE: Podatek EasySub - dandanielo - 22-10-2013 16:38

no pewnie zarobie 200 zł miesiecznie i sie mam rozliczac zostanie mi 120 zł ? mama mi wysle 300 zł poczta i sie mam rozliczac ?;/ Dobra ja sie nie udzielam.Narazie


RE: Podatek EasySub - Admin - 22-10-2013 16:53

heloł? żyjemy w Polsce człowieku, obudź się...
Martwi mnie natomiast fakt, że twoja wiedza matematyczna jest zbliżona do wiedzy o podatkach, to obrazuje jak proste jest zarabianie przez internet, tutaj może zarabiać KAŻDY impreza


RE: Podatek EasySub - sheko12 - 22-10-2013 17:03

Nie wiem jak wy, ale ten temat mi coś tutaj śmierdzi, dzwoniłeś do biura, albo do swojego znajomego który jest bardzo widze ''obcykany'' w temacie pokerface