Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
z jakiej sieci wybrać? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: z jakiej sieci wybrać? (/Temat-z-jakiej-sieci-wybrac-78540)



z jakiej sieci wybrać? - 0ptymista - 21-10-2013 14:32

Witam ,mam pytanie do społeczności tego forum gdyż każdy z Was zapewne ma telefon komórkowy mam pytanie odnośnie karty sim.Mianowicie skończyła mi się umowa w mix plusie i poszukuje oferty na kartę.Chciałbym aby mój numer telefoniczny nie był blokowany po miesiącu ,żeby bez doładowywań mógł ktoś się do mnie dodzwonić i żeby były w miarę przyzwoite stawki połączenia.

Podobno play fresh jest dobry ale czy jest coś lepszego?

Proszę o opinie.


RE: z jakiej sieci wybrać? - damianus627 - 21-10-2013 14:33

Orange polecam. Tanie rozmowy, konto ważne rok bez doładowań.


RE: z jakiej sieci wybrać? - 0ptymista - 21-10-2013 14:38

damianus627 ile za najtańszy starter?


RE: z jakiej sieci wybrać? - damianus627 - 21-10-2013 14:40

5 zł kosztuje starter najtańszy.


RE: z jakiej sieci wybrać? - luxiorsan - 21-10-2013 15:23

Polecam Play, ja mam i jestem bardzo zadowolony


RE: z jakiej sieci wybrać? - Arts - 21-10-2013 16:59

Ja narazie mam w Plusie umowę, więc muszę narazie z ich usług korzystać. Definitywnie mówię, że w Orange oszukują, bo mój przyjaciel wziął telefon i z jego konta ciągle kasę biorą za byle co. Także radzę uważać na nich.


RE: z jakiej sieci wybrać? - mathkaczy - 30-01-2015 22:25

jak duzo internetujesz i chcesz go miec tanio to orange ma dobre promocje a jak srednio zuzywasz transfer to bierz play Tongue !


RE: z jakiej sieci wybrać? - rekki - 31-01-2015 14:29

A ja polecam orange. Za 10zł można wykupić sobie pakiet darmowych SMSów do wszystkich (nieograniczone) oraz również za 10zł nieograniczone minuty do orange.
@[Arts] On szuka sieci na kartę, a Twoje przypuszczenia, że zabierają za nic kasę są bezpodstawne. Mam orange od kilku dobrych lat i zdecydowanie polecam. Może Twój znajomy ma włączone subskrypcje SMS lub jakaś aplikacja ciągnie mu hajs za transfer danych Wink