Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
4 Urodziny Forum - Wygraj Kubek lub Koszulke z twoją grafiką! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Forumowe Konkursy (/Forum-Forumowe-Konkursy-12)
+--- Wątek: 4 Urodziny Forum - Wygraj Kubek lub Koszulke z twoją grafiką! (/Temat-4-Urodziny-Forum-Wygraj-Kubek-lub-Koszulke-z-twoja-grafika-78508)

Strony: 1 2 3


4 Urodziny Forum - Wygraj Kubek lub Koszulke z twoją grafiką! - Admin - 21-10-2013 09:49

Witajcie,
z okazji urodzin zorganizujemy dziś kilka konkursów.

Pierwszy z nich będzie polegał na stworzeniu grafiki na forumowy kubek lub forumową koszulkę!

[Obrazek: K7.png] VS [Obrazek: he18.png]


Wymiary obrazka dla KUBKA:
20 cm x 8 cm
Wzór:
[Obrazek: m4rf.png]

Wymiary obrazka dla KOSZULKI:
25cm x 20 cm
Wzór:
[Obrazek: y86w.png]

WYSTARCZY WYKONAĆ JEDNĄ PRACĘ, JEDNAK NIE MA LIMITU! MOŻESZ WRZUCIĆ TYLE PRAC ILE CHCESZ! Jednak można kilka - co może zwiększyć szanse na wygraną!

W tym temacie należy umieścić wykonaną grafikę - jeśli korzystacie z photoshopa czy gimpa to warto również dodać projekt wykonanej pracy.

MATERIAŁY POMOCNICZE:
http://zarabiam.com/logo.psd - Logo forum w projekcie do photoshopa
http://zarabiam.com/pliki/piesc2.png - Logotyp Zarabiam.com

Wybierzemy 5 najlepszych prac!

1 miejsce - kubek lub koszulka z grafiką którą przygotowaliście (to czy to będzie koszulka czy kubek zależy od pracy która wygra).
2 miejsce - 200 Forum Gold
3 miejsce - 100 Forum Gold
4 miejsce - 50 Forum Gold
5 miejsce - 20 Forum Gold

Wybierzemy najciekawsze według nas wzory Smile
Konkurs trwa od dziś do ostatniego dnia października.
1 Listopada wytypujemy zwycięzców!

Powodzenia!


PS. W TEMACIE UMIESZCZAMY WYŁĄCZNIE PRACE !


RE: 4 Urodziny Forum - Wygraj Kubek lub Koszulke z twoją grafiką! - daniel42na - 21-10-2013 10:38

Do grafiki talentu nigdy nie miałem no ale spróbujmy impreza
Propozycja na koszulke:

[Obrazek: PPRzEEh.jpg]


RE: 4 Urodziny Forum - Wygraj Kubek lub Koszulke z twoją grafiką! - matimus - 21-10-2013 15:04

@Up
Szybko ją do produkcji dajcie Smile Kupuje od razu Tongue


RE: 4 Urodziny Forum - Wygraj Kubek lub Koszulke z twoją grafiką! - Kacpersky12 - 21-10-2013 15:42

Chciałem zrobić jak najlepiej, ale nie mogłem nigdzie znaleźć samej łapki z pieniędzmi w dobrej jakości, więc musiałem wziąć to z fejsa a tam dosyć słabe jest. Dobre? Jak podeślecie łapke z pieniędzmi (logo) to postaram się udoskonalić tą grafikę. Jakby co to, to na koszulke grafika jest Smile

EDIT:
Oto poprawiona wersja niezwyciężonego Chucka Norrisa. Teraz chyba o wiele lepiej wygląda. Łapkę podesłał mi użytkownik "Szalonymad". Wielkie dzięki w jego stronę Smile

[Obrazek: xggd.png]



RE: 4 Urodziny Forum - Wygraj Kubek lub Koszulke z twoją grafiką! - bodek7654 - 21-10-2013 15:52

na kubeczek z moim wlasnym pomyslem na logo , background jest transparent

[Obrazek: 1zgde91.png]


RE: 4 Urodziny Forum - Wygraj Kubek lub Koszulke z twoją grafiką! - Roxi5017 - 21-10-2013 16:11

Mój Prototyp koszuleczki Tongue Niestety, ale grafikiem nie jestem, więc cudów nie stworzę Jerk

[Obrazek: 2tzo.png]


RE: 4 Urodziny Forum - Wygraj Kubek lub Koszulke z twoją grafiką! - daniel42na - 21-10-2013 16:36

To jeszcze sie skompromituje wrzucając propozycje grafiki na kubek Tongue Pomysł myśle że fajny, niestety wykonać lepiej nie potrafiłem:

[Obrazek: 17I6quI.jpg]


RE: 4 Urodziny Forum - Wygraj Kubek lub Koszulke z twoją grafiką! - Roxi5017 - 21-10-2013 17:10

Kubek

[Obrazek: us8g.png]

lub

[Obrazek: ztas.png]


RE: 4 Urodziny Forum - Wygraj Kubek lub Koszulke z twoją grafiką! - WANTED - 21-10-2013 18:03

[Obrazek: iszCViX.png]

Spróbować zawsze można Tongue



RE: 4 Urodziny Forum - Wygraj Kubek lub Koszulke z twoją grafiką! - Nortix - 21-10-2013 18:10

Grafik zemnie żaden ale myślę że komuś przypadnie do gustu to tło na kubek.Lol
[Obrazek: i3zw.png]

[Obrazek: kezj.png]

[Obrazek: o0oq.png]

To miał być też kubek ale pomyliłem sobie wymiary Tongue jak znajdę czas poprawie to na 20 x 8 cm