Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bony do Bet-at-home.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bony do Bet-at-home.com (/Temat-Bony-do-Bet-at-home-com-78503)

Strony: 1 2 3


Bony do Bet-at-home.com - retsoop - 20-10-2013 23:21

Witam.

Rozdam 59 bonów do bet-at-home.com o wartości 5euro( ok. 21zl).

Jedyny warunek to rejestracja z mojego linku partnerskiego i dokonanie wpłaty na swoje konto gracza min. 10zl.

Po spełnieniu tego warunku wysyłacie do mnie numer gracza z bet-at-home w celu weryfikacji ( proszę o nie podawanie hasła!Smile ).

Po sprawdzeniu, że to rzeczywiście Ty założyłeś konto i wpłaciłeś pieniądze, bon otrzymujesz zaraz dnia następnego.

W razie pytań proszę o priv lub mail.

Odnośnie bonów:
Każdy bon musi zostać obrócony trzy razy po minimalnym kursie 1,5 przed zleceniem wypłaty z konta gracza.
Wypłata pieniędzy bez zrealizowania obrotu nie jest możliwa.
Wartość bonu jest przeliczana po aktualnym kursie i dopisywana w walucie, w której prowadzone jest konto.
W przypadku polskich graczy 5 EUR będzie przeliczone na złotówki.

pozdrawiam

aktualny stan bonów - 59!


RE: Bony do Bet-at-home.com - tomula06 - 20-10-2013 23:50

wyslij mi na pw linka do rejstracji


RE: Bony do Bet-at-home.com - retsoop - 21-10-2013 05:09

Linka wysyłam na maila, ponieważ zgodnie z regulaminem forum nie mam jeszcze możliwości pisania prywatnych wiadomości.
Tych, którzy już wysłali do mnie zapytanie, proszę o sprawdzenie mailaSmile


RE: Bony do Bet-at-home.com - Tonnyx - 21-10-2013 16:15

Bez wpłaty nie ma możliwości otrzymania bonu?


RE: Bony do Bet-at-home.com - retsoop - 21-10-2013 16:24

Tak jak w pierwszym poście: rejestracja i wpłata min 10zl.


RE: Bony do Bet-at-home.com - diabloo07 - 21-10-2013 16:30

To już lepiej poczekać, aż ktoś inny na forum będzie miał bony. Jeszcze nie widziałem, żeby ktoś wymagał wpłaty do otrzymania bonu.


RE: Bony do Bet-at-home.com - retsoop - 21-10-2013 16:59

Jest to pewnego rodzaju zabezpieczenie przed zakładaniem kont "masowo" (tylko do wykorzystania bonu bądź na fikcyjne dane). Jeśli ktoś myśli poważnie o założeniu konta to i 10zl wpłaci, a dodatkowe 5 euro (ok. 21zl ) na pewno się mu przyda.


RE: Bony do Bet-at-home.com - shaq21 - 21-10-2013 16:59

Jak chcecie to ja mam bony 5 euro do rozdania + dodatkowo 60zł za zagranie zakładów za ok. 170zł - możesz na przykład wpłacić kasę do bet-at-home i do drugiego buka i zagrać typ dwudrożny , wtedy Wam to zaliczam .
Mam też bony do innych buków w zamian za rejestrację i zrobienie zakładu, jak coś to piszcie PW, pozdro


RE: Bony do Bet-at-home.com - retsoop - 24-10-2013 11:53

Witam.
Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt wyłącznie drogą mailową: retsop[malpa]o2.pl
gdyż nie mogę pisać wiadomości prywatnych (regulamin forum).

pozdrawiam


RE: Bony do Bet-at-home.com - Szaman1644 - 24-10-2013 15:04

Shag podeślij kodzik jak możesz Smile