Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Portal ogłoszeniowy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Portal ogłoszeniowy (/Temat-Portal-ogloszeniowy-78488)



Portal ogłoszeniowy - kompik - 20-10-2013 19:27

Witam,
Z pewnym człowiekiem, chcemy stworzyć niszowy (tak ! niszowy !) portal ogłoszeniowy. Jest pomysł, jest cel, tylko teraz problem z realizacją.
Od razu przestrzegam przed "mogę Wam zrobić" bo nie o to chodzi.
Mam problem przede wszystkim z wyborem, albo inaczej - pomysłem na płatności.
Użytkownik rejestruje się, wystawia ofertę i akceptujemy jedynie płatności online przy poborze prowizji dla nas.
Jedno z pierwszych pytań dodatkowych: Czy istnieje jakiś darmowy skrypt/cms portalu ogłoszeń z panelem administracyjnym i systemem płatności ?
Trochę nie mam pojęcia w jaki sposób zadać pytanie ponieważ pierwszy raz mam do czynienia z systemami płatności przez internet w portalach ogłoszeniowych.
Podoba mi się system jak w allegro - każda wystawiona aukcja kosztuje kilka zł w zależności od jakości.
Inny system brany przeze mnie pod uwagę to jak już wspomniałem - ogłoszenie jest darmowe jednak domknięcie transakcji wyłącznie online i przy przelewie trafia do nas prowizja.

Także do meritum - co możecie mi polecić ? Może jakieś wskazówki ?


RE: Portal ogłoszeniowy - zaple - 20-10-2013 19:38

Pytanie.

Chcecie to zrobić za darmo, czy zamierzacie zapłacić za wprowadzenie takich opcji?
Bo jak za darmo to nawet nie macie co szukać czegoś darmowego, co by wam spełniało wymagania.


RE: Portal ogłoszeniowy - damianus627 - 20-10-2013 19:44

Ja też w darmowe skrypty bym się nie pchał, i zlecił komuś wykonanie porządnego skryptu.


RE: Portal ogłoszeniowy - kompik - 20-10-2013 20:12

Ogólnie wygląda to tak.
Mam na oku sam kilka płatnych skryptów, sam jestem webdesignerem i grafikiem, ale raczej sam bym nie podołał szybko stworzyć portalu bez dziur itd. Dlatego wyszedłem tu z zapytaniem czy może ktoś zna jakiś darmowy skrypt i jeśli będziemy mieli zainteresowanie to przeniesiemy się na dobry płatny - bezpieczny skrypt.

Jednak nadal mało wiem o płatnościach internetowych - co w tym przypadku byłoby najlepsze Wink